פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

שינוי עילת סגירת תיק

פרסם תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: שינוי עילת סגירת תיק

שינוי עילת סגירת תיק

הודעה על ידי עו''ד איילון בירנבוים » 21:27 19/11/2014

שלום לך,
את יכולה להגיש בקשה לשינוי עילת סגירה גם לאחר 30 יום
בהצלחה

שינוי עילת סגירת תיק

הודעה על ידי אנונימי » 19:35 19/11/2014

שלום רב,
האם ניתן להגיש בקשה לשינוי עילת סגירת תיק ( מחוסר אשמה) בכל עת או שאם עברו 30 יום מיום שליחת המכתב ולא הגשתי בקשה לא ניתן לעתור לשינוי עילת הסגירה?

שאלה נוספת באותו עניין: במקרה שלי המתלונן הוא אבי- הוא קיבלת לידיו את המכתב על סגירת התיק עבורו כמתלונן אך אני ( כחשודה) טרם קיבלתי מכתב. האם זה משהו שהמשטרה עושה במכוון כדי שכשאקבל את המכתב יעברו כבר 30 יום מדיום התאריך שבו רשום לכאורה שהמכתב נשלח?
והאם תאריך המכתב שקיבל אבי אמור להיות זהה לתאריך המכתב שיהיה רשום לי?  האם בעצם זה שהוא קיבל מכתב והוא גר איתי מבחינת המשטרה אם אני רוצה להגיש בקשה לשינוי עילת סגירה מספיק שהוא קיבל מכתב ואני לא?
שאלה אחרונה בעניין- האם 30 הימים נספרים מהיום שבו רשום תאריך שליחת המכתב על גבי המכתב או מיום קבלתי את המכתב( למרות שזה בדואר רגיל ולא רשום)?
תודה

חזור למעלה

cron