פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

סאדו בהסכמה - מותר על פי חוק?

פרסם תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: סאדו בהסכמה - מותר על פי חוק?

סאדו בהסכמה - מותר על פי חוק?

הודעה על ידי עו''ד איילון בירנבוים » 22:02 10/02/2015

 לקורבן אין את הסמכות להתיר לך לעבור על החוק, ואין ברשותו האפשרות לוותר על הזכויות שהחוק קובע. גם במקרים מסוימים בהם הנפגע הסכים לפגיעה שספג – ככל ויחליט בסופו של יום להגיש תלונה במשטרה ייתכן מאוד שהמתעלל ימצא את עצמו מסובך בהליך פלילי. המחוקק לא נתן דעתו לכל עניין ומאחר ובפועל הצד החלש במשחק התפקידים לא מגיש תלונה למשטרה מכח אותה הסכמה וכיבוד הדדי של הצדדים, אזי הדברים לא מגיעים לידי בדיקה משפטית. היה ויגיע מקרה כלשהו לפתחו של בית המשפט בנושא זה טענת הסכמה יכולה ולצייר את המקרה באור מרוכך אולם אין המדובר בהכרח  בתוצאה מידית של ביטול ההליך כלפי הפוגע.בברכה

סאדו בהסכמה - מותר על פי חוק?

הודעה על ידי אייל » 14:40 10/02/2015

האם מותר על פי חוק לשחק עם בן/בת הזוג משחקי סאדו בהסכמה מלאה?כידוע, סאדו הינו פטיש מיני הבא לידי ביטוי במכות, הצלפות, כליאות וכו', ומסב הנאה מינית לאנשים המתחברים לכך.השאלה היא האם זה מותר מבחינת החוק, בפרט מצד איסור תקיפה ושאר איסורים.שורש השאלה נעוץ בשאלה האם תקיפה שנעשית בהסכמת המותקף היא מותרת על פי חוק.
מדובר כמובן על בני זוג בגירים מעל גיל 18.

חזור למעלה

cron