פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

שינוי עבירה לנהג חדש

פרסם תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: שינוי עבירה לנהג חדש

שינוי עבירה לנהג חדש

הודעה על ידי עו''ד אלעד שאול אלבז » 17:50 20/08/2016

שלום גל,

מאחר והודית בביצוע עבירה, שילמת את הקנס ואף ביצעת את התיאוריה מחדש על כל הכרוך בכך - אני מתקשה לראות כיצד תוכל להחזיר את הגלגל לאחור (משפטית) ותבקש להישפט מחדש על עבירה שונה לחלוטין.

כל האמור, בעיקר בשים לב לכך שאני מניח שאין לך ראייה ממשית להוכיח את טענותיך (כגון הקלטה של השוטר או הסרטה שלו), כך שאם תגיע לבית המשפט עם טענות כפי שטענת בשאלתך, סביר בהחלט שטענותיך יידחו.

אעוץ לך עצה צופה פני עתיד -
להבא, בטרם אתה משלם קנס ו/או מסכים לעסקה ו/או מבצע החלטות משמעותיות כאמור - פנה לייעוץ משפטי אשר יכול לחסוך לך כסף , זמן ועגמת נפש כפי שאתה בוודאי חש.

בהצלחה
עו"ד אלעד שאול אלבז
טלפון 0522333730

שינוי עבירה לנהג חדש

הודעה על ידי גל גביש » 17:26 20/08/2016

שלום רב,
לפני כמה חודשים נסעתי עם חברתי לצפון. כאשר באזור כרמיאל על כביש 85 החל להיות פקוק קצת (חג אחרי הכל..), הווייז החליט לקצר לי קצת את הפקק ולהוציא אותי לקניון חוצות כרמיאל ולהחזיר אותי בשביל עפר לכביש, כנראה לא הייתי היחיד שהווייז עשה לו את זה כי עוד כמה מכוניות עשו בדיוק אותו עיקוף. בדיוק כשאני יוצא משביל העפר לכיוון הכביש אני מבחין בניידות שעוצרת כמות גדולה של מכוניות - כל מי שיוצא משביל העפר!! (קצת קנסות לכבוד החג..)
המשטרה עצרה אותי ועוד סביבות העשר מכוניות בצד כביש עם שוליים צרים בצורה די מסכנת חיים.
כאשר השוטר ניגש אלי הוא טען שהעבירה שעשיתי היא נסיעה על השוליים (אין הרבה ברירות כאשר עולים משביל עפר לכביש).
לאחר מכן ראה שאני נהג חדש ולכן מוכן לוותר לי על עבירה זו (שעונשה 6 נקודות ו750 שקל) ולתת לי עקיפה מימין (שעונשה 4 נקודות ו250 שקל). באותו רגע נשמעה עסקת הטיעון הזו מתקבלת. לאחר כמה חודשים, כחודש לפני שאני סוף סוף הופך לנהג צעיר קיבלתי ממשרד הרישוי הודעה שמודיעה כי בגלל שעברתי על חוק בתוספת השלישית לתקנות נהג חדש עלי להיבחן מחדש ולהישאר עם שנתיים מלווה.
את ההודעה הזו קיבלתי בהיותי חייל, נאלצתי לקחת ימי חופשה ולעשות תאוריה שוב ולשלם עוד אלפי שקלים (שאין לי בתור חייל) על ביטוח של נהג חדש כאשר השוטר אפילו לא הודיע לי על הקאץ בעסקת הטיעון שלו.
לא עשיתי בלגן, שילמתי אגרה לתאוריה ועשיתי אותה כמו גדול, אך אני רוצה לדעת - האם אני צריך לשלם עוד אלפי שקלים על נהג חדש רק כי שוטר החליט ששביל עפר אינו חוקי וכי הוא מוותר לי על עבירה למרות שהביא לי קנס שבדיעבד הרבה יותר חמור?
בקיצור, אני רוצה לדעת האם אני יכול לתבוע את הדוח היותר חמור (750 שח ו6 נק) על מנת שלא יהיה לי נהג חדש?

תודה מראש,
גל גביש

חזור למעלה

cron