פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

הסבת דו"ח מהירות

פרסם תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: הסבת דו"ח מהירות

הסבת דו"ח מהירות

הודעה על ידי עו''ד אלעד שאול אלבז » 14:58 22/08/2016

על מנת להסב דו"ח יש לחתום על תצהיר.
במידה ולא נהגת ברכב - אתה בהחלט יכול לטעון זאת בבית המשפט ולדרוש לזמן את בעל הרכב ו/או כל מי שתטען שנהג על מנת לברר את האחריות לביצוע העבירה.

כדי לדעת אם הסבת הדו"ח התבצעה כחוק, יש לעיין בחומר הראיות ובתיק החקירה, אולם על פניו - על מנת להסב דו"ח כאמור, יש צורך בתצהיר.

עו"ד אלעד שאול אלבז
טלפון 0522333730

הסבת דו"ח מהירות

הודעה על ידי יקיר » 11:09 22/08/2016

שלום רב,

הנני נהג סמיטריילר בחברת הובלות, רכב החברה צולם על מהירות מופרזת, בעת צילום הרכב אני לא הייתי הנהג, בעל החברה הסב את הדו"ח על שמי וללא ידיעתי ואף זומנתי לבית משפט, בעת צילום כתב האישום גיליתי שבעל החברה צירף להסבת הדו"ח תעודת משלוח של אספקת הסחורה, רישיון הרכב, ורישיון הנהיגה שלי וזאת ללא צילום הטכוגרף, למיטב ידיעתי אמור היה בעל החברה להחתים אותי על תצהיר שמוכיח שאני הייתי הנהג, או לחילופין הוא היה אמור לחתום על תצהיר היות ונטל ההוכחה עליו,יתרה מזו אף קצין הבטיחות לא חתם על תצהיר, לגוף העניין, האם החוק מתיר למשטרת התנועה להסב דו"ח על כל הנ"ל??

בתודה מראש

חזור למעלה