פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

הסבת דו"ח

פרסם תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: הסבת דו"ח

הסבת דו"ח

הודעה על ידי עו''ד אלעד שאול אלבז » 13:36 30/08/2016

ניתן להגיש בקשה,
בהתבסס על כך שמדובר בזיוף חתימתך לדבריך - יתכן ועליך להגיש תלונה למשטרה ולצרף לבקשתך לבית המשפט לתעבורה אישור על הגשת התלונה.

בנסיבות אלו, בית המשפט לתעבורה יאלץ לקבוע מי נהג ברכב בפועל.

אם נכונים הם הדברים וחתימתך זוייפה , מדובר בעבירה פלילית חמורה מאוד , מעבר לעבירת הזיוף עצמה מדובר גם בשיבוש הליכי משפט.

שקול לשכור שירותי עו"ד לליווי בהליך.

עו"ד פלילי אלעד שאול אלבז
טל' 0522333730

הסבת דו"ח

הודעה על ידי יקיר » 11:42 30/08/2016

תודה על תשובתך מיום 22.8.16 יחד עם זאת ברצוני לציין כי מצילום חומר החקירה עולה כי בעל החברה זייף את החתימה שלי אשר מעיד על כך שבכוונתי להישפט,ולכך זומנתי לבית משפט, האם ניתן בטרם הקראת הדיון להגיש בקשה לבית המשפט לביטול כתב האישום??

בתודה מראש

חזור למעלה