פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

תאונת פגע וברח

פרסם תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: תאונת פגע וברח

תאונת פגע וברח

הודעה על ידי עו''ד חזי כהן » 11:45 30/11/2013

אדל שלום,
אני ממליץ לך לפנות אל תחנת המשטרה ולהגיש תלונה. כמו כן למסור את פרטי העד שנכח במקום וכן את העובדה שיש שמה מצלמה. דבר אשר וודאי יקל על המשטרה במלאכתה לאתר את הנהג הפוגע.

בברכה,
עו"ד פלילי חזי כהן
050-9920250

תאונת פגע וברח

הודעה על ידי אדל » 19:05 23/11/2013

שלום רב,

היום במהלך הנסיעה, כאשר ניסיתי להשתלב לנתיב, פגעה ברכב שלי משאית. נהג המשאית עצר לאחר כמה מטרים, ירד ראה את גודל הנזק שהשאיר מאחוריו ופשוט רץ למשאית וברח מהמקום. היו הרבה אנשים שנכחו בעת המקרה צעקו לעבר נהג המשאית שיעצור אך הוא פשוט טס מהזירה.

המכה ברכב בצד הימין שלו גרם לפגוש לצאת ממקומו והפנס כולו מתנדנד ומכסה המנוע נשבר ונעקם. לקחתי פרטים של עד ראיה אחד. טלפנתי למשטרה והם לא הגיעו גם לאחר שעה שהמתנתי לבואם. לאורך הכביש הייתה מצלמה.

האם יש דרך לאתר את נהג הנשאית שגרם לתאונה וברח?

יש ברשותי ביטוח מקיף, מה עלי לעשות והאם כדאי לתת עדות במשטרה?

אודה להכוונה וייעוץ

חזור למעלה

cron