פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

תאונת דרכים עם אופנוע ללא ביטוח

פרסם תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: תאונת דרכים עם אופנוע ללא ביטוח

תאונת דרכים עם אופנוע ללא ביטוח

הודעה על ידי עו''ד חזי כהן » 11:38 16/04/2014

שלום,
לעניין הנזק אין שום נפקות אם יש לך חברת ביטוח או לא. הנפקות לעניין ביטוח חובה היא לעניין נזקי גוף.
אם הרכב פגע בך מאחור ואתה מעוניין לתבוע עבור הנזק, עליך לפנות בתביעה כנגד בעל הרכב. מה שבעל הרכב כנראה מנסה לעשות הוא להתחמק מתשלום בגלל שלא תרצה להתלונן כי נסעת ללא ביטוח(שזו עבירה).
לפי הסיפור שאתה מתאר לבעל הרכב אין אינטרס לפתוח את הנושא בפני המשטרה שכן הוא עלול למצוא את עצמו עם כתב אישום וסכנת פסילה בפועל(על כך שהוא פגע בך מאחור). ולכן אני ממליץ לך לפנות בתביעה כנגדו על הנזק שנגרם לך.

בברכה,
עו"ד חזי כהן
050-9920250

תאונת דרכים עם אופנוע ללא ביטוח

הודעה על ידי אנונימי » 14:47 15/04/2014

חג שמח, אני רוכב על אופנוע ולפני מספר ימים פגע בי רכב מאחורה באשמתו כמובן. לשנינו נגרם נזק אבל לי אין ביטוח...נהג הרכב שפגע בי החליט לחגוג על זה ולא רק שלא משלם לי אלא רוצה שאשלם לו על הנזק. מי אמור לשלם? תודה

חזור למעלה