פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

זימון למשפט בגין מהירות מופרזת

פרסם תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: זימון למשפט בגין מהירות מופרזת

זימון למשפט בגין מהירות מופרזת

הודעה על ידי עו''ד חזי כהן » 10:10 30/01/2015

שלום רב,
עבירת מהירות מופרזת היא עבירה שהעונש בצידה הוא לפחות שלושה חודשי פסילה.
בהפעלת אקדח לייזר יש לבדוק קריטריונים מסויימים שיכולים להוביל לביטול האישום או להסדר מקל במיוחד.
בכדי לדעת את מכלול העובדות אני חושב שעליך להתייעץ עם עורך דין לתעבורה.
אשמח לעזור ולסייע!!

בברכה,
עו"ד חזי כהן
050-9920250

זימון למשפט בגין מהירות מופרזת

הודעה על ידי רועי » 16:10 25/01/2015

שלום רב, נתפסתי נוהג במונית בדרך עירונית שמותר בה 50 קמ"ש במהירות 93 קמ"ש (בכניסה לרמת גן ברחוב זבוטינסקי- 4 נתיבים, שזה בכלל לא ברור כיצד המהירות המותרת היא 50 שם). לאחר קיזוז המהירות היא 88- 38 קמ"ש מהעל המהירות המותרת. יש לציין כי נתפסתי עי אקדח לייזר. ניתן לי זימון לבית דין תעבורתי לעוד חודשיים על דו"ח זה סירבתי לחתום. נערך לי שימוע ע"י קצין במקום אותו הצלחתי לשכנע לא לפסול לי את הרישיון מנהלית ל30 יום בגלל שהמונית זו מקור ההכנסה היחיד שלי ובגלל העבר התעבורתי הדי נקי שלי בשביל נהג רכב ציבורי.  יש לי רישיון רכב פרטי 11 שנים ורישיון רכב ציבורי 3 שנים. יש לי 2 עבירות תנועה בעבר די מזעריות (250 ש"ח דו"ח כל אחת מהן אחת ב-2009 אחת ב2013). אבקש את עצתכם. למה עליי לצפות? האם תהיה התחשבות בגלל שאני נהג מונית ובעברי? האם רצוי במקרה כזה לשכור את שירותיו של עו"ד? מה העונש שבד"כ מקבלים במקרה הנ"ל ללא עו"ד ועם עו"ד ? תודה רבה על עזרתכם.

חזור למעלה

cron