פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

התגוננות מפני תביעת לשון הרע סתמית

פרסם תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: התגוננות מפני תביעת לשון הרע סתמית

התגוננות מפני תביעת לשון הרע סתמית

הודעה על ידי אנונימי » 11:51 20/07/2016

שלום רב המצב שלי קצת מורכב אני עובד בפארק מסוים שבו נגבה תשלום מהמבקרים , לאוזני אשתי הגיע מידע כי עמיתי לעבודה מועל בכספי הקופה אך אין לה הוכחה לכך , במהלך זמן מסוים היה סכסוך שלי עם אותו עמית לעבודה בקשר לסידור עבודה כשלבסוף אשתי התערבה בעניין ושלחה לו הודעה משמיצה בפייסבוק שכללה ביטויים לא נעימים ובעיקר הוזכרה המילה "גנב" "אני יודעת מה אתה עושה בעבודה" , כעת אותו עמית לעבודה מעוניין לתבוע אותה על הוצאת דיבה ולשון הרע , אותו עמית הצליח להוציא שיחות פרטיות שלי עם אשתי על הנושא שלו ושיחות שלה עם חברה שבאותה שיחה היא שיתפה את תחושותיה עליו ועל מה שהוא עושה בעבודה , יש לציין שאת השיחות האלה הוא הצליח להוציא דרך חבר שלו שיודע לפרוץ לחשבונות פייסבוק הוא לא הוציא את השיחות בדרך חוקית כמו כן באחת השיחות שלי עם אותו עמית לעבודה הוא ביקש לדבר בצד וללא טלפונים או אמצעי הקלטה ואמר שאם אשלם לו 2500 שקלים רק אז יוותר ו "יסלח" לה , יש לציין שאת התביעה הוא מעוניין לבצע דרך בית משפט לתביעות קטנות שבו אסור להביא עורכי דין.

השאלות שנשאלות כאן הינם:
א.האם במקרה כזה יש לו הרבה סיכויים לזכות במשפט ?
ב.האם ניתן להוכיח כי הוא פרץ לחשבון הפייסבוק והוציא בדרכים לא חוקיות שיחות כדי לנסות לזכות במשפט?
ג.האם יש הגנות מסוימות שאפשר לקבל? אולי הגנת "אמת דיברתי" בכל זאת היו שמועות שבהם יש חשד כי העובד מועל בכספי הקופה אך עדיין לא הצלחנו להוכיח.

אשמח לתשובתכם.

חזור למעלה