פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

ארכיון רישום משטרתי

פרסם תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: ארכיון רישום משטרתי

ארכיון רישום משטרתי

הודעה על ידי עו''ד עודד רגב » 12:22 19/03/2018

שלום ניר.

גוף "מקומבן" כמו השב"כ וכו', יקבל את אותו הגליון שאתה קיבלת, לכן אם גליונך "נקי" - אתה בסדר.

עם זאת, זכור שאנו במדינת ישראל, ולכן אם מישהו מגוף "מקומבן" כמו השב"כ יחליט להכנס בך אישית - סביר להניח שיצליח לגלות את עברך - אך סיכוי לדבר כזה הוא נמוך.

לשאלות נוספות, אשמח לעמוד לרשותך,

עו"ד עודד רגב 054-4667873, משרד עו"ד אסף דוק.

ארכיון רישום משטרתי

הודעה על ידי ניר » 12:42 29/08/2017

כשהייתי בן 12 נחקרתי במשטרה. (נתפסתי עם כמה אולרים וסכינים ועשו מזה קצת רעש..) עברו מאז יותר מעשר שנים. השבוע הלכתי למשטרה להוציא פלט מרשם פלילי, ולא מופיע כלום. לא פלילי ולא רישום משטרתי. שאלתי היא: אם גוף מקומבן, נניח שב"כ, מקבל את אותו דף (ריק..) שאני קיבלתי? והאם הוא יכול (אפילו תאורטית) להגיע בצורה מסוימת למקרה הנ"ל?

חזור למעלה

cron