פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

רישום פלילי לסוכן ביטוח

פרסם תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: רישום פלילי לסוכן ביטוח

רישום פלילי לסוכן ביטוח

הודעה על ידי עו''ד אסף דוק » 01:57 12/03/2015

יוגב שלום,

בהתאם ל"תקנות הפיקוח על עסקי ביטוח" אם תוך 5 שנים שקדמו לבקשה לקבלת רישיון סוכן ביטוח הורשעת או נשאת עונש מאסר על עבירה שיש עמה קלון לא תוכל לקבל את הרישיון המבוקש.


על מנת ולענות על שאלתך בצורה עניינית אני נדרש ליותר פרטים אודות ההרשעה שלחובתך. קח בחשבון כי במידה והורשעת בעבירה שגזר הדין בה ניתן לפני יותר מ-7 שנים ייתכן וחלה עליה תקופת ההתיישנות כך שלא תהא לך בעיה להמשיך בניסיון לקבל לידך את הרישיון. במידה ולא עברו 5 שנים מיום הרשעתך, האפשרות הנוספת העומדת לרשותך היא להגיש בקשת חנינה לנשיא המדינה לשם קיצור תקופת ההתיישנות ו/או המחיקה של הרישום הפלילי העומד לחובתך.

בכל מקרה, רצוי שתיוועץ עימי טלפונית לשם קבלת הכוונה משפטית מקצועית בנושא.

בכבוד רב,
עו"ד אסף דוק
052-6885006

רישום פלילי לסוכן ביטוח

הודעה על ידי יוגב » 22:30 09/03/2015

עו"ד דוק שלום, אני רוצה להיקלט כסוכן ביטוח בקרוב לאחר לימודים ורציתי לדעת האם הרישום הפלילי שיש לי עלול להפריע לי מלקבל את תעודת רישיון סוכן הביטוח? תודה מראש

חזור למעלה