פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

הרשעה בתקיפה ורישום פלילי

פרסם תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: הרשעה בתקיפה ורישום פלילי

הרשעה בתקיפה ורישום פלילי

הודעה על ידי עו''ד אסף דוק » 12:17 26/12/2015

שלום רב,

במידה והורשעת בעבירה שלדעת ועדת המוניות, מפאת חומרתה או נסיבותיה, יש בה כדי למנוע המשך מתן רישיון להפעלת מונית יש באפשרותה לבטל את הרישיון. יודגש, כי לא כל עבירה מקימה אוטומטית את ביטול הרישיון אלא כפי שנאמר קיים שיקול דעת בעניין לועדת המוניות.

בנוסף, במידה וועדת המוניות החליטה בכל זאת לבטל את מתן הרישיון עומדת בפניך האפשרות לפנות לנשיא המדינה בבקשת חנינה לקיצור תקופת ההתיישנות החלה על העבירה (7 שנים במקרה שלך). מידע נוסף בנושא תמצא כאן: http://www.dok.co.il/%D7%94%D7%AA%D7%9E ... D7%94.html

בכבוד רב,
עו"ד אסף דוק
052-6885006

הרשעה בתקיפה ורישום פלילי

הודעה על ידי נהג מונית » 23:07 21/12/2015

שלום, אני נהג מונית מזה 16 שנה. לפני שבוע הורשעתי בבית משפט השלום בבאר שבע בתקיפה וקיבלתי מאסר על תנאי ופיצוי. רציתי לדעת מה אני יכול לעשות כדי למחוק את ההרשעה הזאת כי היא פוגעת לי בעבודה כנהג מונית. אשמח לתשובתכם.

חזור למעלה