פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

האם ניתן לבצע מחיקת רישום פלילי לאחר מתן גזר הדין?

פרסם תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: האם ניתן לבצע מחיקת רישום פלילי לאחר מתן גזר הדין?

תודה רבה על תשובתך המפורטת!

הודעה על ידי אבי » 12:04 01/12/2013

תודה רבה על תשובתך המפורטת!

הגשת בקשת חנינה לנשיא המדינה

הודעה על ידי עו''ד אסף דוק » 19:51 04/11/2013

אבי שלום,

סיום ההליך הפלילי בהרשעה בבית המשפט אינו סותם את הגולל על ייתר האפשרויות המשפטיות העומדות בפניך למחיקת עברך הפלילי. במצב הדברים האמור, ישנה אפשרות להגיש בקשת חנינה בפני נשיא המדינה שתפרט את נסיבותיך המיוחדות.

חשוב לזכור, כי בעוד שהמערכת המשפטית מונחית על-ידי שיקולים של גמול והרתעה ומחויבת לפיכך להיות מודעת למשמעות החברתית הרחבה של המסר המועבר בהליך גזירת הדין, הרי שהסמכות הניתנת למוסד החנינה מאפשרת לו לייחס חשיבות מיוחדת למגוון השיקולים הקשורים למרקם החיים הייחודי והבעיות האנושיות העולות ממנו, כגון העובדה שהנך מנסה לבנות את חייך מחדש במדינה זרה.


לצורך כתיבת בקשת החנינה אתה מוזמן ליצור עימי קשר ואשמח לסייע לך.

במידה ואתה מעוניין להמתין לתקופת המחיקה של ההרשעה יהיה עליך להמתין 17 שנים מיום מתן גזר הדין (7 שנות התיישנות + 10 שנים למחיקה).

בכבוד רב,
עו"ד אסף דוק
052-6885006

האם ניתן לבצע מחיקת רישום פלילי לאחר מתן גזר הדין?

הודעה על ידי אבי כהן » 15:54 04/11/2013

שלום, 
לפני חצי שנה הורשעתי בבית משפט השלום בתל אביב והעונש היה קנס כספי ומאסר על תנאי . העבירה שיוחסה לי היא הטרדה טלפונית. רציתי לדעת אם ניתן למחוק רישום פלילי ולהוציא תעודת יושר לצרכיי הגירה למדינה אחרת ובמידה ולא, כמה זמן לוקח לרישום הפלילי להימחק על להשגת תעודת יושר נקייה?

חזור למעלה