פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

מחיקת רישום פלילי לצרכיי תעודת יושר

פרסם תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: מחיקת רישום פלילי לצרכיי תעודת יושר

פלט רישום פלילי ממשטרת ישראל

הודעה על ידי עו''ד אסף דוק » 22:16 23/12/2013

אבי שלום,

דבר ראשון שעליך לעשות הוא ללכת לתחנת המשטרה הקרובה ולהוציא פלט רישום פלילי. משהוצאת את פלט הרישום הפלילי תוכל לעיין בו ולבדוק האם התיק נסגר או שמה הוא ממתין לבירור דין (מב"ד). לאחר שיהיה בידך את הממצא נוכל לייעץ לך באופן אחראי יותר.

בכבוד רב,
עו"ד אסף דוק
052-6885006

מחיקת רישום פלילי לצרכיי תעודת יושר

הודעה על ידי אבי שמואלי » 06:12 22/12/2013

בוקר טוב לעורכי הדין המכובדים והמלומדים באתר :)
לפני שנה השתתפתי באחת ההפגנות בתל אביב, באו שוטרים והתחילו לפזר את ההפגנה ואני הייתי חוכמולוג ולא התפניתי ועצרו אותי ופתחו לי תיק. האישום לפי מה שהבנתי מהשוטר זה הס"צ – הפרת סדר ציבורי. מאז לא זימנו אותי למשפט אבל גם לא קיבלתי מכתב מה נסגר בעניין. לפי מה שהבנתי מאחד השוטרים זה יישאר במחשבי המשטרה ויופיע כרישום פלילי. הכוונה שלי לעזוב את המדינה והבנתי שיש מדינות שעושות בעיות למי שיש תיק פלילי או עבר פלילי. האם ניתן למחוק רישום כזה בייחוד אם לא היה משפט?

חזור למעלה

cron