פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

מחיקת רישום פלילי על הטרדה מאיימת בטלפון

פרסם תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: מחיקת רישום פלילי על הטרדה מאיימת בטלפון

מחיקת הרשעה בדרך של הגשת בקשת חנינה

הודעה על ידי עו''ד אסף דוק » 23:07 24/01/2014

מייק שלום,

ניתן לפעול למחיקת ההרשעה בדרך של הגשת בקשת חנינה לנשיא המדינה.

בקשה למחיקת רישום פלילי צריכה לכלול נסיבות אישיות קיצוניות ונימוקים משכנעים מהם עולה אינטרס ציבורי מובהק להיענות לה בחיוב, כגון: נסיבות כלכליות, נימוקים סוציאליים ונימוקים רפואיים.

כמו כן, חשוב להבין כי מחיקת ההרשעה אינה מחיקה פיזית של הרישום ממאגר הרישום הפלילי של משטרת ישראל, אלא צמצום מספר הגורמים אשר יכולים לעיין ברישום שנמחק.

בכבוד רב,
עו"ד אסף דוק
052-6885006

מחיקת רישום פלילי על הטרדה מאיימת בטלפון

הודעה על ידי מייק » 18:21 22/01/2014

הורשעתי לפני שנתיים בהטרדה מאיימת בטלפון וקיבלתי מאסר על תנאי. אין לי עבר פלילי בכלל ואני לא מעוניין ברישום הפלילי ובתיק שיש לי. האם לאחר מתן גזר הדין ניתן למחוק רישום פלילי ? כלומר, אם אני רוצה תעודת יושר אני יודע שאני לא יכול לקבל, השאלה שלי אם ניתן למחוק את הרישום והתיק הפלילי לאחר הרשעה בהתחשב בזה שזאת עברה ראשונה. 

חזור למעלה