פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

מחיקת רישום פלילי

פרסם תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: מחיקת רישום פלילי

מחיקת רישום פלילי

הודעה על ידי עו''ד אסף דוק » 23:40 13/10/2014

יעל שלום,

הגורם האמון על סגירת התיק בעניינך הרשות התובעת (במקרה הזה מחלקת התביעות).

באשר לסיכון הצפוי - ככלל, לא קיים סיכון בפתיחת התיק מחדש כנגדך אלא רק בהיענות שלילית לבקשתך.

באשר למחירים - אני יודע רק על המחירים אותם אני גובה ואין אני נוהג לפרסמם במדיה זו אלא רק במסגרת שיחה / פגישת ייעוץ.

בהצלחה

מחיקת רישום פלילי

הודעה על ידי יעל » 03:31 13/10/2014

תודה רבה על התשובה הזריזה!
מיהו בעצם הגורם שאמור לגנוז את התיק? מחלקת תביעות ( שלשם הועבר התיק ושם התקבלה ההחלטה על הגניזה מחוסר עניין) או תחנת המשטרה ? משום שנאמר לי שהם שלחו את התיק חזרה לתחנה לכן אני לא מצליחה להבין אם התיק כבר גנוז או שהם רק נתנו את ההחלטה ומי שאמור לגנוז אותו זו התחנה.

לפי מה שאני מבינה ממך אין בהגשת בקשה לשינוי עילת הסגירה סיכון של הגשת כתב אישום אלא לכל היותר שלא יענו לשינו עילת הסגירה בחיוב?

האם אפשר לשאול אותך מהי העלות שגובה עו״ד להגשת בקשה כזו?
תודה רבה.

מחיקת רישום פלילי

הודעה על ידי עו''ד אסף דוק » 21:35 12/10/2014

יעל שלום,

ראשית, על מנת ולברר את סטטוס התיק הפלילי שנפתח נגדך עליך לגשת לתחנת המשטרה הקרובה ולבקש תדפיס רישום משטרתי. במידה והתיק נסגר בעילה של היעדר עניין לציבור ואינך שלמה עם כך, באפשרותך להגיש בקשה לשינוי עילת הסגירה בתיק ואם בקשתך תתקבל הרישום המשטרתי העומד לחובתך כעת יימחק כליל מן המרשם הפלילי. ככלל, בקשה לשינוי עילת סגירה לא גוררת אחריה פתיחה מחודשת של הליכים פליליים בתיק שנסגר. כמו כן, ראוי יהיה להגיש את הבקשה תוך קבלת סיוע וייעוץ של עורך דין פלילי מומחה בתחום.

בנוגע להצהרתך בדבר היעדר תיקים תלויים ועומדים נגדך - במידה והתיק הפלילי נגדך אכן נסגר הרי שאין כל פסול במעשייך ומשכך אינך צריכה לחשוש. כמו כן, דעי כי כל זמן שיש לחובתך רק תיק משטרתי שנסגר הרי שאין לך רישום פלילי אלא רישום משטרתי ומשכך על-פי חוק המרשם הפלילי ותקנת השבים רשאית את להצהיר שאין לחובתך כל עבר פלילי, גם במסגרת הליך גיוסך בנציבות שירות המדינה.

בכבוד רב,
עו"ד אסף דוק
052-6885006

מחיקת רישום פלילי

הודעה על ידי יעל » 01:25 12/10/2014

עו״ד דוק שלום רב,שלום רב,לפני מספר ימים נודע לי שהוחלט לגנוז את התיק שלי מחוסר עניין .אלא שאני מועמדת למשרה בשירות המדינה ועל כן צריכה שהרישום הפלילי יימחק כמה שיותר מהר.רציתי לשאול האם בבקשה כזו שמוגשת ע״י עו״ד ישנו גם סיכון מסויים שפתאום הפרקליטות תחליט לא רק על אי מחיקת הרישום הפלילי אלא גם על פתיחת התיק והגשת כתב אישום? או שהסיכון היחיד הכרוך בבקשה כזו היא שהרישום יישאר על כנו וגם התיק ייוותר סגור רק מחוסר עניין?ואיך ניתן לזרז את מתן ההחלטה אם העניין בהול לצורך עבודה?ושאלה נוספת- בהצהרה למכרז בשירות המדינה הצהרתי שלא עומדים כנגדי חקירות תלויות ועומדות כיוון שבתחנת המשטרה נאמר לי כבר אז שהתיק לא קיים יותר. אלא שבפועל התברר לי רק לפני 4 ימים שרק אז הוחלט בתביעות על סגירתו ואני אפילו לא יודעת אם משמעות הדבר שהתיק כבר סגור? או שרק כשהתיק יחזןר לתחנה הם יראו את ההחלטה של התביעות ויבצעו את הסגירה? חשוב לי מאוד לדעת כיוון שהצהרצי שאין נגדי הליכים תלויים ועומדים ואני מפחדת שבגלל שהדברים האלו לוקחים זמן ייתכן והתיק עוד פתוח ובנציבות המדינה ייראו זאת ואצטרך לשאת בעונש על פי חוק. זה נורא מפחיד אותי כי אני לא רוצה להסתבך.

תודה מראש .

חזור למעלה