פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

התיק ניסגר הכתם נישאר בלב וברישום!

פרסם תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: התיק ניסגר הכתם נישאר בלב וברישום!

התיק ניסגר הכתם נישאר בלב וברישום!

הודעה על ידי עו''ד אסף דוק » 20:54 16/12/2014

עוז שלום,

לצורך שינוי עילת הסגירה בתיק הפלילי שציינת, תחילה עליך לגשת לתחנת המשטרה בה נחקרת ולבקש לצלם את חומר הראיות בתיק (עליך למלא טופס בקשה מיוחד בנושא). לאחר שעשית זאת עליך לפנות בבקשה מנומקת בכתב לגורם שגנז את התיק ולבקש את שינוי עילת הסגירה בתיק הפלילי, מחוסר עניין לציבור להיעדר אשמה פלילית. במידה והבקשה תיענה בחיוב הרישום יימחק לחלוטין מתדפיס המרשם הפלילי. את הבקשה לשינוי עילת הסגירה ניתן להגיש גם לאחר 30 יום מרגע סגירת התיק.

על הבקשה להישען על נימוקים משפטיים בהתייחס לחומר הראיות שנצבר במסגרת החקירה במשטרה וכן על נסיבות המקרה ונסיבות חייו של המבקש. סיכויי ההצלחה של הבקשה תלויים רבות בחומר הראיות שנאסף, בטיעונים המשפטיים וביכולת להציג בפני המשטרה תמונה שונה לדברים מזו שהייתה לנגד עיניהם עת קיבלו את החלטתם, לכן, נכון יותר יהיה להגיש את הבקשה באמצעות עורך דין מומחה בדין הפלילי.

לעניין גניזת טביעות האצבע וצילום הפנים -  בהתאם  להנחיות אגף החקירות והמודיעין במטה הארצי של המשטרה ניתן למחוק אך ורק דגימות דנ"א כאשר תיק נסגר מחוסר אשמה. נכון להיום, אין בחוק כל הוראה בנוגע לתצלומים ו/או טביעות אצבע ולא גובשה מדיניות המורה על מחיקת ממצאים אלו. כמו כן, גם משרד המשפטים טרם נקט עמדה ברורה בנושא. ימים יגידו.

בכבוד רב,
עו"ד אסף דוק
052-6885006

התיק ניסגר הכתם נישאר בלב וברישום!

הודעה על ידי עוז » 23:42 15/12/2014

ניפתח נגדי לראשונה אי פעם עקב חקירה תחת אזהרה תיק פלילי על שטיות במיץ שאיש לא התלונן נגדי אפילו התיק ניסגר אחרי איזה 17 ימים חוסר עניין לציבור קיבלתי היום תמכתב גם שהתיק ניסגר במשטרה מחוסר עניין לציבור וכתוב שדרגה פקד סגר לי אותו ובמידה ואני רוצה אני יכול לערער לאותו קצין בדרגת פקד{היה כתוב יש זמן מסויים}  שהוא גנז את תיקי ואז יש מצב ישונה לי לחוסר אשמה אז כמה שאלות .... ועזרתך
1.האם כדאי כעת לפעול שחלפו 16 ימים מיום שזה ניסגר?בדקתי בר.פ שהוצאתי והודגש תיקים סגורים ואז בשחור ניסגר עניין לציבור ותתאריך.
2.האם יש סיכוי לבקשה כזאת להצליח?
3.במידה וזה מצליח ומשונה לחוסר אשמה הבנתי שיהיה אפשר לגנוז תטביעות אצבע וצילום פנים שעשו לי שכעת אני במאגר העבריינים שלהם כי אז אין אשמה זה נכון?
בקיצור מה לעשות כעת האם אני חייב לצלם תתיק חקירה כל מה שהיה ואז להגיש ערר? או אפשרי לבד ללא שום עזרה לפקד שגנז תתיק מחוסר עניין לציבור לעשות לפקד הזה מכתב בלבד? תעזור לי בקשה מה לעשות אני סתם תפרו לי רישום של תיק סגור וסתם לקחו לי טביעות וצילום פנים תודה. אני חייב לטפל בזה .. איך תמליץ מה עושים הזמן חולף ואני לא יודע וחושב חושב..
תודה עוז.

חזור למעלה