פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

רישום פלילי על סמים

פרסם תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: רישום פלילי על סמים

רישום פלילי על סמים

הודעה על ידי נתנאל » 12:30 11/04/2015

עזרת לי מאוד עו"ד דוק, תודה רבה!

רישום פלילי על סמים

הודעה על ידי עו''ד אסף דוק » 11:23 05/02/2015

נתנאל שלום,

במצב הדברים שתיארת,יש לפנות בבקשה מנומקת בכתב לגורם שגנז את התיק ולבקש את שינוי עילת הסגירה בתיק הפלילי ("היעדר עניין לציבור") להיעדר אשמה פלילית. במידה והבקשה תיענה בחיוב הרישום יימחק לחלוטין מגיליון המרשם הפלילי. את הבקשה לשינוי עילת הסגירה ניתן להגיש גם לאחר 30 יום מרגע סגירת התיק.

מצבים בהם ניתן יהיה להביא לשינוי עילת הסגירה הם מצבים בהם אין כל ראיות כנגד החשוד או שקיימות ראיות סותרות חזקות שיש בהן כדי לשפוך אור אחר על תיק החקירה. כמו כן, ישנם מצבים בהם תתקבל הבקשה לשינוי עילת הסגירה על מנת ולא לפגוע בעתידו המקצועי של המחזיק ברישום הפלילי.

בקשה מסוג זה נשענת על נימוקים משפטיים על בסיס הראיות שנצברו במסגרת החקירה במשטרה. לכן, נכון יותר יהיה להגיש את הבקשה באמצעות עורך דין פלילי מומחה בתחום.

בהצלחה!

עו"ד אסף דוק
052-6885006

רישום פלילי על סמים

הודעה על ידי נתנאל » 16:50 02/02/2015

עו"ד דוק שלום רב, לפני כשנה נתפסתי במסגרת בדיקה משטרתית עם 5 גרם של סם מסוג קנאביס ברכב שלי. לקחו אותי למשטרה וחקרו אותי על החזקה ושימוש עצמי, זאת למרות שאמרתי בחקירה שהסם בכלל לא שייך לי אלא לטרמפיסט שהסעתי באותו היום בדרך ממסיבת טבע. התיק נגדי נסגר מחוסר עניין לציבור ונותר לי רישום משטרתי. הוצאתי תדפיס והעבירה הזו מופיעה לי. רציתי לדעת בבקשה מה עלי לעשות על מנת ולמחוק את הרישום הזה כי אני מרגיש שזה ממש לא צודק שפתחו לי תיק על דבר שלא עשיתי. תודה מראש.

חזור למעלה

cron