פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

מרשם פלילי ומחיקתו

פרסם תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: מרשם פלילי ומחיקתו

מרשם פלילי ומחיקתו

הודעה על ידי עו''ד אסף דוק » 13:37 27/06/2014

משה שלום,

בהתאם למתואר על ידך, צו השירות לתועלת הציבור שניתן לך ללא הרשעה התיישן ונמחק זה מכבר ומשכך המידע אודותיו לא יימסר למשרד החינוך. למחיקת הרשעה משמעות גדולה, שכן לאחריה מידע מן המרשם הפלילי לא נמסר כמעט לשום רשות במדינה, פרט לאלה: היועץ המשפטי לממשלה, יושב ראש הכנסת (לעניין מינוי מבקר המדינה), הממשלה (לעניין מינויים), לועדת מינויים לשפיטה ולשר או למנהל כללי של משרד הבודק מינוי לתפקיד מסווג סודי ביותר.

בהצלחה!
עו"ד אסף דוק
052-6885006

מרשם פלילי ומחיקתו

הודעה על ידי משה » 23:18 25/06/2014

שלום עו״ד דוק
בהיותי קטין הואשמתי בבית המשפט בביצוע עבירת מין מעשה מגונה בכוח, המשפט הסתיים ללא הרשעה. על פי מרשם פלילי שיש בידי כבר עבר זמן המחיקה וההתיישנות (שנת העבירה 1998) האם אוכל לעבוד במשרד החינוך או שמה עלי לעשות פעולות שונות כדי למחוק את המרשם או שבכל מצב לא אוכל לעבוד בעבודה חינוכית ????
אשמח לעצתך

חזור למעלה

cron