פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

התיישנות עבירה פלילית שבוצעה בצבא

פרסם תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: התיישנות עבירה פלילית שבוצעה בצבא

התיישנות עבירה פלילית שבוצעה בצבא

הודעה על ידי עו''ד אסף דוק » 21:20 12/09/2016

שלום רב, על מנת ולענות על תשובתך עליך לבקש מבנך לגשת לתחנת המשטרה הקרובה ולהוציא "תדפיס רישום פלילי". יוער כי במאי 2012 הוכנס הסדר חדש הקרוי "רישום פלילי מופחת" אשר קובע כי חייל שהורשע בבית דין צבאי בעבירה מסוג עוון (שדינה עד 3 שנות מאסר), רישומו הפלילי יימסר רק לרשימה מצומצמת של גופים ויימחק כליל לאחר 5 שנים מיום מתן גזר הדין.

בברכה,
עו"ד אסף דוק

התיישנות עבירה פלילית שבוצעה בצבא

הודעה על ידי אבי » 21:06 12/09/2016

שלום, הבן שלי הורשע כשהיה חייל ה בעבירה של שימוש בסמים לצריכה עצמית. בשנת 2005. הוא ריצה חודש מאסר. רציתי לדעת מתי העבירה מתיישנת ומתי נמחקת. והאם ניתן לפעול למחיקתה מהרישום הפלילי.

חזור למעלה

cron