פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

סגירת תיק פלילי

פרסם תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: סגירת תיק פלילי

סגירת תיק פלילי

הודעה על ידי עו''ד אסף דוק » 21:06 04/01/2015

שלום רב,

במידה והתביעה אכן שלחה לאביך מכתב בדבר גניזת תיק החקירה כנגדך, סביר להניח כי התיק המשטרתי אכן נסגר באחת משלוש עילות (היעדר ראיות, היעדר עניין לציבור או היעדר אשמה פלילית). על מנת ולוודא זאת, באפשרותך ליצור קשר עם קצין החקירות ביחידה בה נחקרת או לגשת לתחנת המשטרה הקרובה לביתך ולהוציא תדפיס רישום פלילי.

בכבוד רב,
עו"ד אסף דוק

סגירת תיק פלילי

הודעה על ידי אלמונית » 13:43 03/01/2015

שלום עו״ד דוק,אבי הגיש תלונה עליי במשטרה ולאחר מכן חזר בו, והתביעות הליטו לסגור את התיק. בתחילת נובמבר הוא קיבל מכתב בדואר שאומר שהחליטו שלא להעמיד לדין ושלא להוסיף ולחקור ושהוא רשאי לערער תוך 30 יום. מאז ועד היום אני עדיין לא קיבלתי את אישור סגירת התיק מהמשטרה ושום מסמך על כך . האם המכתב שקיבל אבי נשלח לאחר שהמשטרה גרה כבר את התיק?האם יכול להיות שלמרות המכתב שקיבל אבי ולמרות שלא התנגד לסגירת התיק לא ייסגר ויעמידו אותי לדין למרות המכתב ולמרות שאמרו לי שהוא יסגר?אני יודעת שאני יכולה לגשת לתחנה ולבדוק אך בגלל שהעניין טריא ונחקרתי שם בתחנה הדבר האחרון שארצה הוא לחזור לשם.. אבל אני רק רוצה לדעת האם המכתב שאבי קיבל אמורה להוות עבורי אינדיקציה שהתיק אכן נסגר כפי שנאמר לי עוד קודם לכן?תודה.

חזור למעלה

cron