פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

תיק משטרתי יחיד סגור מחוסר עניין לציבור מפריע לי .

פרסם תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: תיק משטרתי יחיד סגור מחוסר עניין לציבור מפריע לי .

תיק משטרתי יחיד סגור מחוסר עניין לציבור מפריע לי .

הודעה על ידי עו''ד אלעד שאול אלבז » 11:04 06/06/2017

ניתן לבקש את שינוי עילת הסגירה ל"חוסר אשמה".

פנה להמשך ייעוץ
עו"ד אלעד שאול

תיק משטרתי יחיד סגור מחוסר עניין לציבור מפריע לי .

הודעה על ידי רוני » 02:34 06/06/2017

היי , יש לי תיק משטרתי יחיד סגור בגיל 22 נעצרתי בגין "סעיף החזקת נכס החשוד כגנוב" זה היה מדובר בכמה זוגות אופניים ששכן גרם לזה{סכסוך שכנים } , אחרי חקירה באזהרה שעשו לי , ולקחו ממני טביעות אצבע וצילום פנים{ללא ד . נ . א} , ושחררו אותי רק שחתמתי להם שאם יצטרכו אותי לחקירה נוספת באותו נושא אני חייב יהיה להגיע.. {אף אחד אחר לא חתם לי על השחרור זה מה שבהתחלה הם רצו שאני יביא מישהו ולא הייתי מוכן אז הם התקפלו בסוף }. בקיצור כעבור שבועיים סגרו לי את התיק מחוסר עניין לציבור , מאז הדבר הזה מפריע לי מאודדדדדדדדד חלפו מאותו תיק שנתיים וחצי , והדבר מפריע לי שיש להם סתם רישום על דבר ששכן גרם לי , זה מפריע לי בצורה שכל פעם שעוצרים אותי סתם שוטרים ברחוב שהם בניידת , לביקורת ומבקשים תעודת זהות אז אחרי שהם ניכנסים בטאבלט שלהם הם רואים את הרישום הזה .. ואז שואלים אותי מה היה לך לפני שנתיים , אני עונה בכוונה לא יודע לא זוכר . ואז מקרה אחרון היה לי דבר הכי מרגיז הייתי אם אופניים זוג אחד שלי בנסיעה , והשוטר מרוב חוצפה אמר לי הייתה עצור על גניבה לפני שנתיים , ואז תוקף אותי מאיפה האופניים שאני כרגע נוסע ... עניתי קניתי יד שנייה , בכמה שואל אותי , עניתי גם סתם סכום , שאל אותי יש לך קבלה , {במקרה יש לי לאותם אופניים אז עניתי לו שיש לי וזה בבית} ... והוא אמר יש לך צילום של קבלה או משהו עניתי לו שאין צילום , הוא אמר אם ניסע אתה תראה לי , עניתי כן , ורק אז הוא עזב אותי ובסוף לא נסע איתי , מה שאני רוצה להגיד מכל זה ואם לא היה לי מסמך או קבלה של האופניים ... מה יכולים בגללל הרישום הזה שהיה לי מלפני שנתיים , שוב על סתם סתם שממש סתם אני נוסע לעצור אותי או להחרים לי אופניים כי אין לי קבלה וכל זה כי יש לי תיק סגור שהם רואים עליי ? בקיצור כמו תחילה שרשמתי הדבר מפריע ומאוד מציק , כי אם אדם שאין לו שום רישום היו עוצרים אותו אם אופניים בחיים לא ישאלו אותו מאיפה אופניים יש קבלה . ולי עשו את זה כי היה לי לפני שנתיים מה שאמרתי , חלפו מהתיק שנתיים וחצי , איך אני מעיף את הרישום הזה , מה זה ישאר להם לנצח הדבר הזה...? זה הדבר היחיד שהיה לי איתם איי פעם אם המשטרה... האם הרישום הזה לשוטר סיור שעוצר אותי ישאר תמיד שהוא מקיש תעודת זהות שלי.. מה כל האפשריות שיש לעשות אם התיק חוסר עניין לציבור הזה שנסגר לפני שנתיים וחצי בשביל למחוק אותו שלא יהיה להם את הדבר הזה , תודה ,

חזור למעלה

cron