פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

סחיטה באיומים

פרסם תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: סחיטה באיומים

סחיטה באיומים - הוספת פרט חשוב

הודעה על ידי roy » 11:42 09/03/2018

הגורם שאיים להעלות את הוידאו ליו טיוב במקרה שהקורבן לא ישלם לו ככל הנראה גר בחו"ל. מוזר. לוואצאפ יש מספר שמקורו אולי במרוקו . מתחיל ב 2126323137 ומסתיים בשני ספרות נוספות שמפאת הצינעה לא אוכל לפרסם כאן
כלומר, יש סיכוי שהסוחט נמצא במדינה ערבית כמו מרוקו

סחיטה באיומים

הודעה על ידי roy » 11:39 09/03/2018

שלום רב
האמת היא שהשאלה היא די דחופה. מקווה למענה קרוב. התקשר אלי חבר שגר בכפר בשטחים. נשוי טרי, טיפוס תמים להכעיס. התמימות שלו היא גם עקב האכילס שלו. הצעירים הפלסטינאים מדברים הרבה ברשת האינטרנט. מישהו הצליח לחלף ממנו שיחת וידאו אינטימית בכסות של בחורה. לאחר השיחה הודיע הצד השני כי הוא דורש העברת כסף לחשבון בנק ואם לא יעלה הלה את הוידאו ליו טיוב.
הבחור המסכן נמצא במצב חרדה נוראית, התקשר אלי במצוקה ולא יודע את נפשו להרגיע.
כיצד אפשר לפעול במצב הזה ?
אנא תשובתכם
סופשבוע רגוע ונעים

חזור למעלה

cron