פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

הפצת סרטון מיני בפייסבוק

פרסם תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: הפצת סרטון מיני בפייסבוק

הפצת סרטון מיני בפייסבוק

הודעה על ידי עו''ד אסף דוק » 19:03 30/12/2015

שלום רב,

אתה מתאר מקרה קלאסי של עבירת סחיטה באיומים. אני מציע שתתעד את כלל ההתכתבויות עמה ותיגש מיד לתחנת המשטרה הקרובה על מנת לנסות ולמנוע את הפרסום וההפצה של הסרטון המדובר. כמו כן, אני מציע שתיוועץ בהקדם עם עו"ד פלילי על מנת שיסייע לך לגבש את דרך הפעולה הרצויה להתמודדות עם האיום.

בכבוד רב,
עו"ד אסף דוק

הפצת סרטון מיני בפייסבוק

הודעה על ידי אחד » 18:51 30/12/2015

שלום רב, מישהי שיצאתי איתה מאיימת לפרסם סרטון מיני שאני מופיע בו לכל החברים שלי בפייסבוק אם לא אעשה מה שהיא מבקשת. אני לא יודע מה לעשות כרגע אני ממש מפחד שהסרטון יגיע לבני משפחה ומכרים. מה עלי לעשות?

חזור למעלה

cron