פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

פתיחת חשבון מתחזה בפייסבוק

פרסם תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: פתיחת חשבון מתחזה בפייסבוק

פתיחת חשבון מתחזה בפייסבוק

הודעה על ידי עו''ד אסף דוק » 11:28 05/02/2015

שלום רב,

התחזות למישהו אחר בפייסבוק הינה עבירה על החוק, וככזאת ניתן להגיש תביעה משפטית אזרחית כנגד המתחזה וכן אף תלונה בגין התחזות במפלג עבירות מחשב של משטרת ישראל.

עם או בלי תביעה משפטית, ניתן גם להסיר עמוד מתחזה על ידי דווח למערכת של פייסבוק אודות חשבון פרופיל מתחזה. זאת באמצעות פנייה לקישורים הבאים:

  • במידה ואין לך חשבון פייסבוק ניתן לדווח על עמוד פייסבוק מתחזה בקישור הזה.
  • במידה ויש לך חשבון פייסבוק ניתן לדווח על עמוד פייסבוק מתחזה בקישור הזה.
במקרים בהם הדיווח הידני לא נושא פרי ניתן לפנות באמצעות עורך דין למחלקה המשפטית של פייסבוק בבקשה להסיר את התוכן השלילי והמשמיץ לאלתר.

בכבוד רב,
עו"ד אסף דוק
052-6885006

פתיחת חשבון מתחזה בפייסבוק

הודעה על ידי אנונימי » 16:25 29/01/2015

עו"ד דוק שלום, לאחרונה גיליתי שפתחו על שמי חשבון פייסבוק פיקטיבי שבו מפרסמים עלי לשון הרע. אני לא יודע מי עשה זאת אני רק יכול לנחש. מה עלי לעשות כרגע? האם ניתן למחוק את החשבון הפיקטיבי? האם ניתן להשיג פיצוי לאור לשון הרע שמפורסם עלי? תודה רבה רבה.

חזור למעלה

cron