פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

איומים והטרדות בפייסבוק

פרסם תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: איומים והטרדות בפייסבוק

איומים והטרדות בפייסבוק

הודעה על ידי ניסן » 22:52 25/08/2013

תודה רבה!

איומים והטרדות בפייסבוק

הודעה על ידי עו''ד אסף דוק » 21:57 25/08/2013

ניסן שלום,

לעניין האיומים וההטרדות בפייסבוק:

במידה וברשותך פרטים מזהים של אותו אדם - אתה יכול לטפל בנושא ב-2 מישורים:
1. לסור לתחנת המשטרה הקרובה ולהגיש תלונה כנגד אותו בחור, דבר שייתכן ויגרור צו הרחקה למשך תקופה של כ-30 יום לכל היותר.
2. להגיש לכל בית משפט שלום בארץ בקשה למתן צו למניעת הטרדה מאיימת.
3. לחסום את אותו אדם בפייסבוק: היכנס לדף הגדרות פרטיות --> רשימת חסומים --> "ערוך את רשימת החסומים" --> הזן את השם או כתובת הדוא"ל של האדם שברצונך לחסום בשדה החיפוש "חסום אנשים" בחלק התחתון של הדף ולאחר מכן לחץ על "חסום משמש זה".

במידה ואין ברשותך פרטים מזהים של אותו אדם - הדבר קצת יותר מורכב, אולם למשטרה, לחוקרים פרטיים ולמומחי אינטרנט יש את הידע הטכני לעלות חיש מהר על עקבותיו של אותו אדם. זכור כי המערכת המשפטית נכנסת לתמונה רק כאשר ישנן ראיות לעניין זהותו של אותו אדם.

בכבוד רב,
עו"ד אסף דוק
052-6885006

איומים והטרדות בפייסבוק

הודעה על ידי ניסן » 21:34 25/08/2013

היי,

רציתי לשאול שאלה בעניין איומים והטרדות דרך הפייסבוק. לפני מספר חודשים, גבר שאני לא מכיר שלח לי הודעה בזאת הלשון: "אין לך מושג עם מי התעסקת", "פגעת בי ועכשיו תורי לפגוע בך", אני לא אשקוט עד שאקבור אותך מתחת לאדמה" ועוד כמה איומים קשים. לאחר ההודעה הזו הוא שלח לי עוד מספר הודעות דומות. העניין הוא שאין לי שמץ של מושג מי הבנאדם ההזוי הזה, כראה ומדובר בטעות בזיהוי מצידו, אבל זה לא מפריע לו להמשיך באיומים ובהטרדות שלו על גבי הפייסבוק. מה עושים?

תודה

חזור למעלה