פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

התחזות בבחינת תאוריה של משרד התחבורה

פרסם תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: התחזות בבחינת תאוריה של משרד התחבורה

התחזות בבחינת תאוריה של משרד התחבורה

הודעה על ידי עו''ד אור הדאיה » 09:40 14/08/2017

שלום יפתח.
לאחר החקירה התיק הועבר לבחינה של תובע שתפקידו לבחון האם קיימות די ראיות בתיק. במקרה שלך הוגש כתב אישום, כלומר ישנה החלטה להעמידך לדין ולדעת התובע יש די ראיות בכדי להוכיח אשמתך.

מוצע להיוועץ בדחיפות עם עורך דין פלילי שיבחן את נסיבות התיק ודרכי הפעולה, על מנת לסיים את ההליך הפלילי כנגדך במהירות על ידי הסדר עם התביעה והימנעות מההעמדה לדין.


משכך יש להיוועץ עם עו"ד פלילי הבקיא בתחום עבירות זה בכדי שיסייע לך.

בברכה
אור הדאיה, עו"ד

התחזות בבחינת תאוריה של משרד התחבורה

הודעה על ידי יפתח » 08:10 14/08/2017

שלום, לפני שנה תפסו אותי מתחזה לאדם אחר בבחינת תאוריה של משרד התחבורה. נלקחתי לחקירה ושחררו אותי בערבות. היום קיבלתי הביתה מכתב שכותרתו "כתב אישום" והזמנה לבית משפט. רציתי לדעת מה זה אומר ומה ביכולתי לעשות כעת על מנת לסיים את הסאגה הזאת. תודה

חזור למעלה

cron