פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

כיצד ניתן להתגונן מפני תלונות שווא?

פרסם תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: כיצד ניתן להתגונן מפני תלונות שווא?

כיצד ניתן להתגונן מפני תלונות שווא?

הודעה על ידי עו''ד אור הדאיה » 10:51 26/12/2017

שלום וברכה
לא ניתן לצלם אדם ללא ידיעתו והסכמתו מקיים יחסי מין, כמו כן צילום כזה אינו קביל עקב הפגיעה בפרטיות.
אמנם תיעודי התכתבויות בינך לבין הצד השני קביל, ובהם ניתן להשתמש בהליך משפטי.

בברכה
אור הדאיה, עו"ד

כיצד ניתן להתגונן מפני תלונות שווא?

הודעה על ידי מוטרד » 23:53 25/12/2017

אני מקיים המון יחסי מין עם אנשים הכל בהסכמה מלאה יחד זאת לאור הכמויות הרבות (אלפים) תמיד עולה בי החשש שמישהו יעליל עליי כתוצאה מאיזו בעיה אישית, האם מותר לי להקליט באמצעות הקלטת סתר אודיו של יחסי המין כדי לשלול את החששות שלי? כלומר אם יגיע יום ותבוא תלונה עליי האם ההקלטה תוכל להציל אותי. אני חושש כי שכבתי כבר עם 2000 איש ומספיק שאחד משוגע או נקמן אז הלך עליי, על העבודה שלי, על החיים שלי, ואולי גם על החופש שלי. תמיד הקפדתי על הסכמה והגינות בסיסית, אבל זה מפחיד לראות באיזו קלות אנשים היום רצים למשטרה בכוונה לפגוע, אני חושש שבגלל הכמויות שלי אני גם "אעלה" בהגרלה. אז האם חוקי להקליט ואם לא חוקי האם לפחות קביל כראיה.

חזור למעלה

cron