פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

השעיה מעבודה בעקבות אישום פלילי

פרסם תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: השעיה מעבודה בעקבות אישום פלילי

השעיה מעבודה בעקבות אישום פלילי

הודעה על ידי עו''ד אסף דוק » 11:04 26/04/2015

שלום רב,

בהתאם למתואר על ידך, במידה ותקבל בסופו של ההליך המשפטי צו שירות לתועלת הציבור ללא הרשעה, המידע אודות ההליך הפלילי לא יימסר למשרד החינוך.

למחיקת הרשעה משמעות גדולה, שכן לאחריה מידע מן המרשם הפלילי לא נמסר כמעט לשום רשות במדינה, פרט לאלה: היועץ המשפטי לממשלה, יושב ראש הכנסת (לעניין מינוי מבקר המדינה), הממשלה (לעניין מינויים), לועדת מינויים לשפיטה ולשר או למנהל כללי של משרד הבודק מינוי לתפקיד מסווג סודי ביותר.

מקווה שהייתי לך לעזר
עו"ד אסף דוק
052-6885006

השעיה מעבודה בעקבות אישום פלילי

הודעה על ידי עדי » 21:56 19/04/2015

הוגש נגדי כתב אישום בעבירות חמורות הכוללות נושאים מיניים ופוטרתי מעבודתי במשרד החינוך. לאחר מספר חודשים הגיעה התביעה למסקנה כי האישום מוגזם ומופרך, קיימנו עסקת טיעון במסגרתה תוקן כתב האישום להטרדה באמצעות מתקן בזק, ואני הודיתי בעבירה, הורשעתי בה, ונשלחתי לשירות המבחן, ובעתיד נוכל לבקש גם את ביטול ההרשעה. האם במצב של הרשעה בעבירת הטרדה, ומחיקת העבירות החמורות, עדיין קיימת החסימה מהעסקה במשרד החינוך? או שהרשעה כזו אינה חוסמת העסקה במשרד החינוך / שירות המדינה?                                 

חזור למעלה

cron