פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

איך אני מאלצת את המשטרה להמליץ על כתב אישום?

פרסם תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: איך אני מאלצת את המשטרה להמליץ על כתב אישום?

איך אני מאלצת את המשטרה להמליץ על כתב אישום?

הודעה על ידי עו''ד דן נתיב » 15:06 05/06/2015

שלום רב,

תודה לך על פנייתך.

כהקדמה אציין, כי לעיתים, במקרים מסוימים, רצוי לשכור את שירותיו של עו"ד פלילי לנפגע העבירה על מנת "לדרבן" את המשטרה למצות את הטיפול בתיק ועל מנת להמחיש את חומרתו של העניין. אפיק פעולה זה יהיה אפקטיבי מן הסתם, כאשר תיק החקירה עדיין בחזקת "פתוח".

לפי מיטב הבנתי, במקרה הנדון, עומדות בפנייך למעשה שתי אפשרויות.

  • האחת, תהיה בהגשת ערר מתלונן על סגירת תיק החקירה (רצוי שהדבר יעשה באמצעות עו"ד פלילי). פעולה שניתן לעשותה בתוך פרק זמן של 30 ימים בלבד מיום קבלת ההודעה על סגירת התיק.
  • האפשרות השניה, שלהשערתי הינה הרלוונטית יותר בעניינך, תהיה הגשתה של קובלנה פליליתאו קובלנה פרטית, שהיא למעשה הגשת אישום פלילי כנגד אדם ע"י אדם פרטי (בניגוד לאישום פלילי "רגיל" שבו האישום מוגש ע"י המדינה). יודגש, כי המדובר באישום פלילי לכל דבר ועניין ולא בתביעה אזרחית. 

חשוב לציין, כי עם הגשת הקובלנה הפרטית לבית המשפט, קיימת לרשויות התביעה "הזדמנות" להחליף את הקובל ולנהל את המשפט במקומו (בתוך פרק זמן של 15 ימים). במקרה ורשויות התביעה לא בחרו להחליף את הקובל הפרטי, ההליך מנוהל כמשפט פלילי לכל דבר על ידי הקובל או על ידי עורך דינו. כמובן שרצוי לנהל את ההליך באמצעות עורך דין פלילי.

נשמח לעמוד לשירותך בכל עת.

בכבוד רב,
דן נתיב, עו"ד

איך אני מאלצת את המשטרה להמליץ על כתב אישום?

הודעה על ידי נעה » 20:41 03/06/2015

שלום,
יש ביני ובין השכן סכסוך שכנים,
הוצאתי ע"י בית משפט צו למניעת הטרדה מאיימת, השכן הפר את הצו. הוגשו תלונות במשטרה על איומים, גרימת נזק וחבלה והפרת צו ולאחר מכן על גניבת ראיות. השכן הוא דמות מוכרת במשטרה והתחושה שלי היא שמכיוון שהמשטרה מושחטת, היא לא עושה את עבודתה נאמנה. מניסיון העבר עם אותו השכן המשטרה פשוט סוגרת את התלונות מחוסר עניין לציבור תוך התעלמות מוחלטת לסכנה בה אני נמצאת. איך אני יכולה לאלץ את המשטרה להמליץ לפרקליטות על הגשה לכתב אישום או לחילופין לפנות באופן עצמאי לפרקליטות.
תודה
נ

חזור למעלה

cron