פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

העברת תמונות בעלות אופי מיני לאחר

פרסם תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: העברת תמונות בעלות אופי מיני לאחר

העברת תמונות בעלות אופי מיני לאחר

הודעה על ידי עו''ד אסף דוק » 18:11 17/06/2015

ניקול שלום,

תחילה אומר שיש לבחון את הסוגייה בצורה יסודית יותר מחוץ למסגרת פורום זה. יחד עם זאת, ככלל, כאשר אדם מפיץ תמונה בעלת אופי מיני שלך, בנסיבות שבהן הפרסום עלול להשפיל או לבזותו אותך, ולא ניתנה הסכמתך לפרסום, הוא מסתכן בעבירה שדינה עד 5 שנות מאסר בהתאם לחוק למניעת הטרדה מינית וחוק הגנת הפרטיות. כמו כן, אותו אדם המפיץ את תמונותייך יוגדר עבריין מין ואת תוכלי לזכות בהכרה כנפגעת הטרדה מינית.

בברכה,
אסף דוק, עו"ד
052-6885006

העברת תמונות בעלות אופי מיני לאחר

הודעה על ידי ניקול » 16:14 17/06/2015

היי עו"ד דוק היקר, שאלתי היא כזו - אם אדם מסוים מעביר תמונה בעלת אופי מיני שלי לאדם אחר הוא עובר עבירה פלילית? תודה מראש

חזור למעלה

cron