פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

תקרית

פרסם תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: תקרית

תקרית

הודעה על ידי עו''ד תומר מזרחי » 20:21 23/07/2019

שלום,
על פי סעיף 2 לחוק מניעת הטרדה מאיימת, הטרדה מאיימת כלפי אדם יכול שתהא, בין השאר, בבילוש, במארב או בהתחקות אחר תנועותיו או מעשיו, או בפגיעה בפרטיותו בכל דרך אחרת.
על פי החוק הנ"ל, ניתן לפי חוק מניעת הטרדה מאיימת לפנות לבית המשפט בבקשה להוציא צו למניעת ההטרדה.
כמו כן, על פי סעיף 2 לחוק הגנת הפרטיות, פגיעה בפרטיות הינה (בין היתר), בילוש או התחקות אחר אדם, העלולים להטרידו או הטרדה אחרת. החוק הנ"ל קובע כי פגיעה בפרטיותו היא עבירה פלילית שדינה עד 5 שנות מאסר. כמו כן, הפגיעה מהווה גם עוולה אזרחית אשר ניתן לתבוע בגינה פיצויי נזיקין. אך, על פי סעיף 6 לחוק הנ"ל, לא תהא זכות לתביעה, פלילית או אזרחית, ככל ואין פגיעה של ממש.

תקרית

הודעה על ידי רוני » 00:23 18/07/2019

שלום,לפני כמה ימים כשהייתי ברחוב, עובר אורח מסר לי כי שמישהו עוקב אחרי.התקשרתי למשטרה באותו הרגע.הגיע בלש וניהל מעקב אבל לא תפס את האדם.לפי התיאור שקיבלתי מדובר באדם שיש בינינו סכסוך.שאלות:1. מה עושים?האם אני יכול לתבוע את זה שעקב אחריי?אם כן, על מה אפשר לתבוע?2. האם אני יכול לבקש שיזמנו אותו לחקירה?רוני

חזור למעלה

cron