פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

מה העונש על הטרדה מינית של קטינה

פרסם תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: מה העונש על הטרדה מינית של קטינה

מה העונש על הטרדה מינית של קטינה

הודעה על ידי עו''ד תומר מזרחי » 18:08 28/07/2019

שלום,
אתחיל ואומר כי על פי חוק העונשין, העונש המירבי על ניסיון לביצוע עבירה זהה לעונש המירבי על ביצוע מלא של העבירה.
חוק העונשין מגדיר בסעיף 349 מהו עונש המקסימום בגין ביצוע של עבירה של מעשה מגונה בפומבי - העושה מעשה מגונה בפומבי בפני אדם אחר, ללא הסכמתו, דינו - מאסר שנה.
אך לשאלתך, כאשר מדובר במעשה מגונה בפני אדם שטרם מלאו לו שש עשרה שנים, דינו - מאסר שלוש שנים.

לעניין עבירת ניסיון הטרדה מינית בקטינה, חוק למניעת הטרדה מינית מציין מהי הטרדה מינית, וככל וההטרדה אינה פרסום תצלום, סרט או הקלטה של אדם, המתמקד במיניותו, בנסיבות שבהן הפרסום עלול להשפיל את האדם או לבזותו, ולא ניתנה הסכמתו לפרסום, (שאז עונשו המירבי הינו 3 שנים), אזי עונשו המירבי יהא שנתיים.

כאמור העונשים המתוארים בחוק, וכן לעיל, הינם העונשים המירביים שבכוחו של בית המשפט להשית. כחלק מגזירת עונשו של אדם, נכללים גם שיקולים נוספים הקשורים באירוע ובאדם.
בהתאם למקרים שתיארת, ייתכן ויש צורך להיוועץ מוקדם ככל שניתן בעורך דין פלילי.

מה העונש על הטרדה מינית של קטינה

הודעה על ידי רועי » 22:50 23/07/2019

שלום רב, קרוב משפחה שלי נעצר על ניסיון הטרדה מינית בקטינה מתחת לגיל 14 וניסיון מעשה מגונה בפומבי בקטינה מתחת לגיל 14. רציתי לדעת מה צפוי להיות עונשו במידה ובית משפט יקבע שהוא ביצע את המעשים. תודה מראש

חזור למעלה

cron