פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

כתב אישום על קבלת דבר במרמה

פרסם תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: כתב אישום על קבלת דבר במרמה

כתב אישום על קבלת דבר במרמה

הודעה על ידי יניר » 18:42 04/01/2016

תודה רבה עו"ד אלעד!

כתב אישום על קבלת דבר במרמה

הודעה על ידי עו''ד אלעד שאול אלבז » 12:52 04/01/2016

שלום יניר,
במקרים מסוימים ונדירים חלוף הזמן יכול להוביל לביטולו של כתב אישום מכוח הנחיות היועץ המשפטי לממשלה. לעניין זה, יש לבחון את חומר הראיות בתיק לעומק ולבדוק את פעולות החקירה שבוצעו, מועדי "עצירת הטיפול" בתיק וכיוצ"ב.

מכיוון שהוגש נגדך כתב אישום, מומלץ לפנות לעו"ד פלילי ולשכור את שירותיו בכדי לשמור על זכויותיך ולמזער את הנזקים. שים לב! כפי שלא מומלץ להגיע לחקירה משטרתית ללא עו"ד פלילי, על אחת כמה וכמה שלא מומלץ להגיע לבית משפט ולהתמודד עם כתב אישום ללא עו"ד פלילי!

נזקים שנגרמים לתיק פלילי עקב התנהלות שגויה - קשה מאוד לתקן. וחבל.

בברכה,
עו"ד פלילי אלעד שאול אלבז
0522-333-730

כתב אישום על קבלת דבר במרמה

הודעה על ידי יניר » 21:16 03/01/2016

שלום, לפני 3 שנים נחקרתי במשטרה בחשד לקבלת דבר במרמה בסכום של 5,500 ש"ח. היום קיבלתי כתב אישום והזמנה למשפט על אותו אירוע. זה הגיוני? האם ניתן לבטל את המשפט בגלל התקופה הארוכה שחלפה? אני נמצא במקום אחר בחיים היום ולא יודע איך זה נפל עלי. אשמח לדעת מה עלי לעשות כעת.

חזור למעלה

cron