פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

כתב אישום מעשה מגונה

פרסם תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: כתב אישום מעשה מגונה

כתב אישום מעשה מגונה

הודעה על ידי עו''ד אלעד שאול אלבז » 11:59 27/06/2016

שלום נחמן,

מעשה מגונה הוא "מעשה לשם גירוי, סיפוק או ביזוי מיניים".

ככל שמייחסים לך מעשה מגונה 'רגיל' ולא מעשה מגונה בכוח או בנסיבות מחמירות - הרי שהחוק קובע רף ענישה מקסימלי של שלוש שנות מאסר.

בהנחה שאתה מתכוון להוכיח את חפותך ולהשיב מלחמה בבית המשפט, אני ממליץ לך לשכור שירותי עורך דין פלילי מומחה אשר יסייע לך במלחמתך.

ככל שתזדקק ליעוץ נוסף, אתה מוזמן לפנות טלפונית.

עורך דין פלילי אלעד שאול אלבז
טלפון 0522333730

כתב אישום מעשה מגונה

הודעה על ידי נחמן » 07:14 27/06/2016

שלום, הגישו נגדי כתב אישום על מעשה מגונה כלפי עובדת בחברה אותה אני מנהל. מיותר לציין שמדובר בטענה מופרכת לחלוטין ואני מתכוון להוכיח את חפותי. בכל אופן רציתי לברר בבקשה בפני מה אני צפוי לעבור במשפט ומה העונש על העבירה הזו למקרה שבית המשפט לא יקבל את גרסתי. תודה

חזור למעלה

cron