פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

עונש על שוד מזוין

פרסם תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: עונש על שוד מזוין

עונש על שוד מזוין

הודעה על ידי עו''ד אלעד שאול אלבז » 09:39 28/08/2016

שלום קובי,

חוק העונשין קובע עונשי מאסר מקסימליים הנעים בין ארבעה עשרה שנות מאסר לעשרים שנות מאסר בגין עבירות שוד. גובה העונש המקסימלי תלוי בנסיבות העניין ובין היתר האם השוד נעשה תוך פציעת המתלונן, בחבורה של תוקפים או בשימוש בנשק.

ואולם, במסגרת משא ומתן בין הסנגור לבין התביעה ניתן להמיר את סעיף האישום לדרישת נכס באיומים, או תקיפה לשם גניבה, עבירות עליהן העונש הוא נמוך בהרבה.

איני יכול לקבוע עלויות לייצוג בתיק על סמך המידע שמסרת לי.
מציע לך לפנות לעורך דין פלילי בטלפון ולתאם פגישה על מנת לקבל הצעת מחיר מסודרת.

בכבוד רב,
עורך דין פלילי אלעד שאול אלבז
טלפון 0522333730

עונש על שוד מזוין

הודעה על ידי קובי » 16:00 26/08/2016

שלום, אחי עצור תום הליכים בתיק שוד מזוין של עובד תחנת דלק. יש לו סניגור ציבורי והוא אומר שהוא צריך להודות ולקבל עונש שלא נראה לנו בכלל סביר. רצינו לדעת בבקשה מה העונש על דבר כזה וכמה צריך לעלות לנו עורך דין פרטי. תודה

חזור למעלה

cron