פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/get_menu.php on line 2: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:14090086:SSL routines:ssl3_get_server_certificate:certificate verify failed
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/get_menu.php on line 2: file_get_contents(): Failed to enable crypto
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/get_menu.php on line 2: file_get_contents(https://www.dok.co.il/menu.html): failed to open stream: operation failed

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

מעצר בית 5 יום

פרסם תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: מעצר בית 5 יום

מעצר בית 5 יום

הודעה על ידי עו''ד אלעד שאול אלבז » 09:53 16/10/2016

שלום אנסטסיה,

אני מניח שבמהלך חקירתך נחקרת תחת אזהרה בחשד להחזקת סמים לצריכה עצמית או שלא לצריכה עצמית (תלוי במשקל הסמים שהודית שקנית). כך שעל פניו כרגע יש לך תיק פלילי פתוח.

הדבר שצריך לשים אליו לב בהחלט הוא ההודאה שלך שסייעת לאנשים ברכישת הסמים, מה שעלול להוות הודאה שלך בעבירת התיווך לעסקת סם - עבירה חמורה מאוד שדינה עד 20 שנות מאסר.

אני מתאר לעצמי שחוקרי המשטרה אמרו לך במסגרת שיתוף הפעולה שלך משהו בסגנון של "אל תדאגי, תספרי בדיוק מה היה והכל יהיה בסדר" - מדובר בתרגיל חקירה ולא (!) בהבטחה שניתן לאכוף שהתיק נגדך יסגר.

על מנת שלא תתעוררי בעוד חודש / חודשיים עם כתב אישום חמור בעבירת סמים , מומלץ לפנות לעו"ד פלילי מומחה בדחיפות ולהתחיל טיפול בתיק על מנת להוביל לסגירה ואי העמדה לדין.

בכבוד רב,

עו"ד פלילי אלעד שאול אלבז
טלפון 0522333730

מעצר בית 5 יום

הודעה על ידי אנסטסיה » 00:45 15/10/2016

שלום, אתמול קראו לי לתחנה במטרה לתת עדות לגבי חשוד בסחר בסמים, זאת לאחר שתפסו לו את הטלפון ובו היו התכתבויות שלנו כאשר אני הקונה והוא המוכר, בהתחלה ניסיתי להכחיש את הקשר שלי להודעות למרות שהיו בטלפון שלי, עד שאמרו לי שעוצרים אותי ואבלה את הלילה באבו כביר ואז נשברתי ושיתפתי פעולה מלאה, בנוסף לכך הודיתי שאני קניתי ממנו ושגם עזרתי לאנשים שחיפשו "כיוון", היום הזה נגמר בכך שנתנו לי מעצר בית לחמישה ימים. אני רוצה לדעת מה זה אומר והאם יפתח נגדי תיק למרות ששיתפתי פעולה בתור עדה ונתתי ל הם אינפורמציה מועילה.

חזור למעלה

cron