פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

חקירה על עבירות מין

פרסם תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: חקירה על עבירות מין

חקירה על עבירות מין

הודעה על ידי עו''ד אלעד שאול אלבז » 21:17 27/12/2016

שלום רב,

סביר בהחלט שמאז חקירתך בוצעו פעולות חקירה נוספות והתיק עבר אל הפרקליטות על מנת לבחון את שאלת העמדתך לדין או לחילופין את סגירת התיק נגדך.

עבירות מין בקטינים הן עבירות חמורות אשר בצידן עונשי מאסר ארוכים, לפיכך חוקק סעיף 60א לחוק סדר הדין הפלילי המאפשר לך לנהל הליך של שימוע לפני הגשת כתב אישום. משמע, ניהול משא ומתן מול הפרקליטות על מנת שלא יוגש נגדך כתב אישום.

לשם ביצוע שימוע כאמור - מומלץ לשכור עו"ד פלילי. שים לב, כי הזכות לקיים שימוע היא זכות חשובה שמומלץ מאוד (!) לנצלה כראוי ! עוד חשוב לשים לב, כי מסגרת הזמנים לניהול השימוע היא קצרה מאוד. עליך לבדוק שלא חלף המועד לקיום השימוע, ואם חלף, לדרוש קיום שימוע לפנים משורת הדין.

נשמע כי עניינך מורכב ומצריך טיפול מעמיק. אנו לשרותך.

עו"ד פלילי אלעד שאול אלבז
טלפון 0522333730

חקירה על עבירות מין

הודעה על ידי חסוי » 14:24 27/12/2016

שלום,
לפני יותר משנה בתאריך 06/12/2016 נחקרתי חקירה תחת אזהרה כחשוד בעבירות מין בקטינה באינטרנט, מאז החקירה לא קרה כלום אך נאמר לי שהתיק נמצא בפרקליטות .
השאלה שלי מה יכול להיות עם התיק והאם יוגש כתב אישום ?

חזור למעלה

cron