פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

להודות בעבירה

פרסם תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: להודות בעבירה

להודות בעבירה

הודעה על ידי עו''ד אלעד שאול אלבז » 11:11 05/03/2017

שלום רב,

ניתן לבצע "ניקוי שולחן" ולצרף תיקי מב"ד (תיקים פתוחים במשטרה) לתיק פלילי שמתנהל, ובכך לחסוך בזמן שיפוטי רב ולפתוח דף חדש. מצד שני, יש לבחון לעומק האם כדאי לצרף את התיקים הפתוחים לתיק שמתנהל וזאת על בסיס ההסתברות שיוגש בתיקים הללו כתב אישום, העבר הפלילי שלך, השפעת הצירוף על חומרת העונש בתיק הפלילי שמתנהל ועוד.

אני מניח שאתה מיוצג על - ידי עורך דין פלילי, ועל כן אציע לך להתייעץ עמו ייעוץ פרטני.

ככל שהנך מתעניין בייצוג פרטי , אתה מוזמן לפנות אלינו להמשך טיפול.


בכבוד רב,
עו"ד פלילי אלעד שאול אלבז
טלפון 0522333730

להודות בעבירה

הודעה על ידי אסי » 15:10 24/02/2017

הואשמתי שנה שעברה בגניבה ואני גיליתי שהשופט הוא מאוד נחמד. יש לי עוד תיק על תקיפה קטנה..האם זה נכון שאני יכול להודות על חקירה על תקיפה שיש לי וטרם הוגש כתב אישום? זה נהוג להודות כדי לסיים עם כל הפרשות שלי? יש נאשמים שבאמת מודים על עבירות שהם חשודים העיקר לסיים עם זה אם כבר הם נמצאים בבית המשפט?

חזור למעלה

cron