פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

אשפוז

פרסם תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: אשפוז

אשפוז

הודעה על ידי עו''ד אלעד שאול אלבז » 11:20 05/03/2017

שלום רב,
הסוגיה אותה אתה מעלה מעוגנת בסעיפים 16 ו-17 לחוק טיפול בחולי נפש, תשנ"א-1991.
סעיף 16 קובע כי בית משפט רשאי לשלוח עצור לבדיקה פסיכיאטרית במסגרת הליך המעצר, ובהסתמך על בדיקה זו להורות על אשפוז של עצור באגף פסיכיאטרי או בבית חולים פסיכיאטרי למהלך החקירה. שים לב שמדובר בחשוד שנעצר ומתנהלת נגדו חקירה וטרם הוגש נגדו כתב אישום.

סעיף 17 לחוק קובע כי לבית המשפט הסמכות לשלוח אדם לבדיקה פסיכיאטרית בטרם הוגש כתב אישום ובלבד שהחשוד עצמו או התובע בהליך הפלילי ביקשו את הבדיקה הפסיכיאטרית.

ככל שטרם הוגש נגדך כתב אישום ואתה לא מעוניין לעבור בדיקה פסיכיאטרית - בית המשפט יכול לשלוח אותך לבדיקה פסיכיאטרית רק אם התובע ביקש זאת או עורך הדין מטעמך.

בכבוד רב,
אלעד שאול אלבז, עו"ד

אשפוז

הודעה על ידי אנונימי מישראל » 16:27 25/02/2017

היי, אני חשוד בביצוע גניבה של אופניים. לא הגישו נגדי כתב אישום עדיין נגדי. ויש לי בעיות נפשיות. השופט אמר שהוא חושב שכדאי שאני אלך לאשפוז בבית החולים ושאל אם אני רוצה. אמרתי שלא. האם הוא יכול לשלוח אותי לבדיקה בבית החולים עי אשפוז? אני לא רוצה להתאשפז כי זה פוגע לשיקום שלי !!

חזור למעלה