פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

סחיטה באיומים או בקשה חברית?

פרסם תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: סחיטה באיומים או בקשה חברית?

סחיטה באיומים

הודעה על ידי עו''ד אסף דוק » 21:17 04/11/2013

טלי שלום,

בהתאם למתואר על ידך, ובטרם תמסרי את גרסתך לדברים בפני המשטרה או כל גורם אחר אני מציע שתפני במהרה לקבלת ייעוץ משפטי מטעם עורך דין פלילי.

אשמח לסייע.

בכבוד רב,
עו"ד אסף דוק
052-6885006

סחיטה באיומים או בקשה חברית?

הודעה על ידי טלי מלול » 16:01 04/11/2013

היי....
לפני חודשיים גיליתי שחברה טובה שלי בוגדת בבעלה עם החבר הכי טוב שלו וצילמתי אותם ביחד מהסלולרי שלי.
כשפניתי אליה היא הכחישה ושיקרה ואיכשהו זה התגלגל למלחמה של אגו ואז הוכחתי לה שיש לי תמונות שלהם והיא נלחצה. אחרי כמה דקות לא יודע למה ואיך זה קרה, אמרתי לה שאם אני לא מקבלת עד מחר 600 ש"ח אני פונה לבעלה ולהורים שלה ומראה להם את התמונות. היא נלחצה ויום למחרת היא הביאה לי 600 ש"ח . אחרי שבוע חיפשתי לריב איתה ומשבוע לשבוע התחלתי לבקש ממנה כספים כדי שאני לא אלשין ואתן לה למחוק את התמונות . היא שילמה לי רק 2400 ש"ח ונתתי לה למחוק את התמונות. אנחנו לא מדברות והיא טוענת שהיא נפלה קורבן לסחיטה באיומים ומאימת לפנות למשטרה , האם להכחיש???? לשמור על זכות השתיקה??? לספר שהיא שקרנית???? ללכת לבעלה????

חזור למעלה