פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

סגירת תיק גניבה בהסדר מותנה

פרסם תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: סגירת תיק גניבה בהסדר מותנה

סגירת תיק גניבה בהסדר מותנה

הודעה על ידי עו''ד אלעד שאול אלבז » 21:26 25/04/2017

שלום לך,

סעיף 67ג לחוק מונה רשימה סגורה של תנאים שניתן לכלול בהסדר בניהם גם התחייבות להימנע מעבירה. שים לב כי התנאים מוגבלים למשך שנה אחת, על כן, לא ניתן להורות על התחייבות להימנע מעבירה למשך 3 שנים במסגרת הסדר מותנה אלא למשך שנה אחת בלבד.

בכבוד רב
עו"ד אלעד שאול
עורך דין פלילי
טלפון 0522333730

סגירת תיק גניבה בהסדר מותנה

הודעה על ידי אסי 39 » 13:57 21/04/2017

היי, הייתה לי עבירה של גניבה שבה רצו להגיש נגדי כתב אישום. לשמחתי אני חותם על הסדר עם המשטרה. האם התנאי שאני אתחייב על מניעת ביצוע עבירות בעתיד יכול להיות על תנאי מעל 3 שנים? אם לא אשמח לדעת, כמה ומה משך הזמן המקסימילי שיכולים לחייב אותי שלא לעבור עבירות או דברים דומים? תודה

חזור למעלה