פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

חקירת משטרה בחשד לכך שגרמתי למישהי לעסוק בזנות

פרסם תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: חקירת משטרה בחשד לכך שגרמתי למישהי לעסוק בזנות

הבאת אדם לידי עיסוק בזנות

הודעה על ידי עו''ד אסף דוק » 00:00 05/11/2013

בוריס שלום,

חוק העונשין קובע כי "המביא אדם לידי עיסוק בזנות, דינו - מאסר שבע שנים". באם התקיימו נסיבות מחמירות כדלהלן העונש יכול להגיע אף ל-16 שנות מאסר:

(א) נעברה עבירה של הבאת אדם לידי מעשה זנות או לידי עיסוק בזנות תוך ניצול יחסי מרות, תלות, חינוך או השגחה, או תוך ניצול מצוקה כלכלית או נפשית של האדם שהובא לידי מעשה זנות או לידי עיסוק בזנות, דינו של עובר העבירה - מאסר עשר שנים.

(ב) נעברה עבירה של הבאת אדם לידי מעשה זנות או לידי עיסוק בזנות באחת מנסיבות אלה, דינו של עובר העבירה - מאסר שש עשרה שנים:

(1) תוך שימוש בכוח, או הפעלת אמצעי לחץ אחרים, או תוך איום באחד מאלה, ואחת היא אם נעשו אלה כלפי האדם שהובא לידי מעשה זנות או לידי עיסוק בזנות, או כלפי אדם אחר;

(2) תוך ניצול מצב המונע את התנגדותו של האדם שהובא לידי מעשה זנות או לידי עיסוק בזנות, או תוך ניצול היותו חולה נפש או לקוי בשכלו;

(3) בהסכמה שהושגה במרמה, של האדם שהובא לידי מעשה זנות או לידי עיסוק בזנות.

מפאת חומרת העבירה, אני מציע שתיצור קשר מיידי עם עו"ד המתמחה בדין הפלילי על מנת ולקבל מענה מקיף ומקצועי המתאים לנסיבות המקרה שלך עוד בטרם החקירה.

בכבוד רב,
עו"ד אסף דוק
052-6885006

חקירת משטרה בחשד לכך שגרמתי למישהי לעסוק בזנות

הודעה על ידי בוריס » 23:45 04/11/2013

אני מוזמן לחקירת משטרה בחשד לכך שגרמתי למישהי שאני מכיר לעסוק בזנות. מדובר בבחורה שאני מכיר כבר מספר שנים ואני הייתי כמו אבא בשבילה - דאגתי לכל צרכיה ואפילו הלנתי אותה בביתי תקופה לא מבוטלת. לפני מספר חודשים היה בנינו סכסוך שגרם לנתק. עכשיו מתקשר אלי חוקר מתחנת לב ת"א ואומר לי שאני מוזמן לחקירה בחשד לכך שגרמתי לאותה בחורה לעסוק בזנות. לא היו דברים מעולם ואני לא יודע מה עלי לעשות. אבקש לדעת עוד פרטים לעניין העבירה הזו ומה אני צריך לעשות עכשיו.

חזור למעלה

cron