פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

אישום בעבירות מין בקטינה במשפחה

פרסם תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: אישום בעבירות מין בקטינה במשפחה

אישום בעבירות מין בקטינה במשפחה

הודעה על ידי עו''ד אור הדאיה » 20:08 27/12/2017

שלום וברכה
לא מומלץ לקבל ייעוץ בנושא זה מעל דפי הפורום מפני שהמדובר באירוע מורכב הדורש פגישה בלתי אמצעית.

מוצע להיוועץ בסנגור פלילי בהקדם

בברכה

אישום בעבירות מין בקטינה במשפחה

הודעה על ידי איה » 00:49 27/12/2017

שלום רב עו"ד דוק
אחי מואשם במעשים מגונים בקטינה בתקופה של שלושה חודשים . בכתב האישום המתלוננת מתארת מסכת אירועים מופרך ולא מהימן. הוא הודה על שני מקרים בלבד .כלוא חודשיים במעצר עד תום הליכים.
אחי גרוש { גירושים קודרים }לילדה בת 12 .
העדר עבר פלילי אדם נורמטיבי שמעד מעידה חד פעמית.
סניגורו פועל באתיקה של "הסדר טיעון "מול הפרקליטות ובנוסף תסקיר מעצר עם קצינת מבחן באשר למסוכנות וקביעת מעצר מלא בתנאים מגבילים -באיזוק אלקטרוני. למיטב ידיעתי התסקיר חיובי יש מוטיבציה לטיפול קבוצתי ועוד...
שאלותיי הן:
1. מי קובע באשר לאיזוק האלקטרוני ומדוע עבירות מין באשר הן קלות כחמורות מחייבות איזוק והאם יש מקרים חריגים בהן האיזוק מתבטל? {רשיות האכיפה -המשטרה? מקרים חריגים -בעבירות מין}
2. בחיפוש אלטרנטיבות לחלופה למעצר מצאתי חלופה במרחק של 20 ק"מ מהמלוננת{שופט מעצרים אמר רחוק}אך מגיעים לבית הזה ילדים לביקור על אף שיש ניתוק מוחלט והפרדה טוטאלית על ידי 30 מדרגות ודלת מאגף הבית התחתון לאגף הבית העליון בו ישהה אחי כך שלא ניתן לראות לשמוע או כל דבר אחר. בנוסף הבית מרושת במצלמות אבטחה 24 שעות האם לדעתך המקצועית ונסיונך העשיר עשוי השופט לקבל חלופה זו?
3. בפגישת קצינת המבחן שהתרשמה מתא המשפחתי של אחי /הנאשם היה ניתן להסיק כי יש מניעה לנוכחות ילדים המגיעים לבית בו שוהה וכי עליה לציין זאת בתסקיר שהמשמורונים פוטנציאלים אולם ביקורי הילדים מפעם לפעם פוגעים באיכות מעצר הבית. השאלה הנשאלת מדוע? אני מבולבלת משני האלמנטים של ריחוק/וילדים. מה ניתן לעשות?
4.בהמשך לשאלה 3 באותה הפגישה עם קצינת המבחן מה הסיבות העולות בהנחיית הקצינה באשר לבירור מצבה האישי הנפשי של הקטינה כשאנו נמצאים בהליכים משפטיים והדיונים מתנהלים בדלתיים סגורות? מה תועלת הקצינה ליצרת קשר ביוזמתנו כשהעסק עוד טרי והמצב רגיש? האם הנחייתה זו באה לבדוק מהימנות המשמורונים? האם מותר לה על פי חוק להציע לייעץ ליצור קשר עם שירות הרווחה?
5. איך ניתן לחשב סעיפי אישום ולהמירם לסנקצייה עונשית יבשה?
6. האם יש מקום להפחית בענישה ? מה לגבי חנינה לנשיא?
אשמח לכל מידע ואף להעזר בשירותך בהקדם
תודה מראש

חזור למעלה

cron