פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

האם לאחר חקירה פלילית יש לי תיק פלילי?

פרסם תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: האם לאחר חקירה פלילית יש לי תיק פלילי?

רישום פלילי בעקבות תיק חקירה שנסגר

הודעה על ידי עו''ד אסף דוק » 20:47 30/11/2013

ליהי שלום,

משאלתך עולה כי נחקרת תחת אזהרה במשטרה. בהנחה כי התיק נגדך נסגר בעילה של "חוסר ראיות" או "חוסר עניין לציבור" אזי יישאר לחובתך רישום פלילי שיופיע בגיליון הרישום הפלילי באזור "תיקים סגורים". גם תיק פלילי שנסגר במשטרה ולא הוביל להעמדה לדין פלילי מהווה "רישום פלילי" ועל כן באם רצונך להביא למחיקתו יש להגיש "בקשה לשינוי עילת סגירה" לקצין החקירות בתחנה בו נחקרת או לחילופין למטה הארצי.

אשמח לסייע לך בנושא מחיקת הרישום הפלילי.

בכבוד רב,
עו"ד אסף דוק
052-6885006

האם לאחר חקירה פלילית יש לי תיק פלילי?

הודעה על ידי ליהי שדה » 06:41 30/11/2013

שלום!!!
נחקרתי במשטרה אחרי שידיד שלי החליט להתנקם בי שלא רציתי לצאת איתו והוא החליט שאני מטרידה אותו . אחרי החקירה לקחו ממנ י טביעת אצבעות וצילמו לי את הפנים משתי זוויות. החוקרת אמרה לי שזה יגיע לבית המשפט ואני אקבל עונש. עברה חצי שנה ולא קיבלתי מכתב . ידידה שלי שעובדת בתחנה, בדקה לי את הנושא ואמרה לי שהחליטו לא להגיש את התיק לכתב אישום לבית המשפט. השאלה אם זה אומר שיש לי תיק פלילי, כי בכל זאת נחקרתי כמה שעות ולקחו ממני טביעות אצבע וצילמו אותי כמו פושעת או שזה אומר שהם טעו ומתביישים להתנצל וסוגרים לי את התיק ואין לי הרשעה ותיק פלילי . 

חזור למעלה