פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

משפט על החזקת 30 גרם סמים ברכב

פרסם תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: משפט על החזקת 30 גרם סמים ברכב

משפט על החזקת 30 גרם סמים ברכב

הודעה על ידי עו''ד עודד רגב » 21:52 19/02/2018

שלו עידו,

סעיף "החזקה שלא לצורך שימוש עצמי" הוא מעין "יצור כלאיים" בין "החזקה לצורך שימוש עצמי" (עד 15 גרם) לבין "החזקה למטרת סחר" (מעל 15 גרם).

כלומר, במקרים בהם הכמות היא מעל לכמות ההחזקה החוקית, אך בכל זאת ההחזקה היא לא למטרת סחר (או במילים אחרות - אין ראיות על סחר) נוצר סעיף ה"החזקה שלא לצורך שימוש עצמי" (שהעונשים עליו אמנם קלים בהרבה מהעונשים על החזקה למטרת הפצה וסחר, אולם לא הייתי מקל בכך ראש).

אמליץ לך להגיע בטרם המשפט לפגישה עם עו"ד.

אשמח לעמוד לרשותך,

עו"ד עודד רגב 054-4667873 (משרד עו"ד אסף דוק).

משפט על החזקת 30 גרם סמים ברכב

הודעה על ידי עידו » 13:07 19/02/2018

שלום, קיבלתי הביתה כתב אישום והזמנה לבית משפט על מקרה שהיה לי לפני שנה וחצי - שוטרים עצרו אותי לבדיקה שגרתית וביצעו חיפוש ברכב במהלכו נתפסו 30 גרם של ירוק. במסמך שקיבלתי כתוב לי שהחזקתי סמים שלא לצריכה עצמית. מה זה אומר ומה עושים. תודה מראש

חזור למעלה

cron