פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

פרסום חומר פדופילי בתוכנת שיתוף קבצים

פרסם תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: פרסום חומר פדופילי בתוכנת שיתוף קבצים

פרסום חומר פדופילי בתוכנת שיתוף קבצים

הודעה על ידי עו''ד עודד רגב » 22:14 19/02/2018

שלום יוגב,

הנחייה 2.22 של פרקליט המדינה מדברת על פרסום, החזקה וצריכה של חומר תועבה ובו דמותו של קטין.

בין היתר מטרת הנחיה זו היא להתוות את דרכי הטיפול בעבירה של פרסום דבר "תועבה ובו דמותו של קטין", החזקתו או צריכתו להלן גם: "פדופיליה ממוחשבת" או "תוכן פדופילי".
המסגרת נורמטיבית:
העבירה של פרסום תכנים פדופיליים מוגדרת בסעיף 412(ב( לחוק העונשין, התשל"ז - 1977 באופן הבא:

"המפרסם פרסום תועבה ובו דמותו של קטין, לרבות הדמיית קטין או
ציור של קטין, דינו – מאסר חמש שנים".
סעיף 412(ב4 )לחוק קובע כי אם נעברה העבירה בידי האחראי על הקטין או בהסכמתו,
יוחמר העונש לעשר שנות מאסר.
עבירות ההחזקה או הצריכה של תכנים פדופיליים מוגדרות בסעיף 412(ב3 )לחוק העונשין
באופן הבא:
"המחזיק ברשותו פרסום תועבה ובו דמותו של קטין או הצורך פרסום
כאמור אף בלי להחזיק בו, דינו - מאסר שנה; לענין סעיף קטן זה,
"מחזיק" או "צורך" - למעט המחזיק או הצורך באקראי ובתום לב".

מכאן, שלגבי החזקה ישנה הגנה של אקראיות ותום לב ובעוד שלגבי פרסום - הגנה זו אינה חלה.

מקווה שעזרתי לך,

אשמח לעמוד לרשותך,

עודד רגב, עו"ד 054-4667873 (משרד עו"ד אסף דוק).

פרסום חומר פדופילי בתוכנת שיתוף קבצים

הודעה על ידי יוגב » 10:03 28/01/2018

שלום, רציתי לדעת מה העונש על פרסום חומר פדופילי בתוכנת שיתוף קבצים והאם יש הגנות בנושא? תודה

חזור למעלה