פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

סחיטה מינית באתר Xhamster.com

פרסם תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: סחיטה מינית באתר Xhamster.com

סחיטה מינית באתר Xhamster.com

הודעה על ידי עו''ד אסף דוק » 17:11 22/03/2019

חגי שלום,

המצב כיום הוא שסוחטים ממדינות עולם שלישי ומדינות שאינן מנהלות יחסים דיפלומטיים וביטחוניים עם ישראל מבצעים תרגילי סחיטה ועוקץ על אזרחים ישראלים ומשטרת ישראל חסרת אונים לנוכח התופעה. סחיטה זו נפוצה מאוד בישראל כך שאתה לא לבד. אלפי גברים נופלים מדי שנה בפח שטמנו להם מספר כנופיות מתוחכמות ממדינות שונות בעולם ובניהן מרוקו, חוף השנהב, אוקראינה ועוד.

המלצתי אליך היא לא לשלם לסוחט, שכן כל מטרתו היא בצע כסף, וכידוע כסף אפשר לרצות ללא גבול. הניסיון מלמד שהעברת כספים לסוחטים לא מפסיקה את אירוע הסחיטה, אלא להיפך – מתדלקת ומעצימה אותו ומובילה את הסוחט לדרוש סכומי כסף נוספים.

אתה זקוק לעורך דין פלילי שינהל עבורך את המשבר וידאג להסיר מהר ככל שניתן את התכנים המאיימים לפגוע בשמך הטוב, במוניטין שרכשת ובקשרים החברתיים והמשפחתיים שלך. משרדנו, כמוביל בתחומו, ניהל אלפי משברים ואירועי סחיטה וירטואלית עד כה ומקיים ערוץ הידברות פתוח עם המחלקות המשפטיות של מרבית האתרים הפורנוגרפיים המובילים כדוגמת: xhamster.com, xvideos.com, sphinxtube.com, xnxx.com, pornhub.com.

תוכל למצוא מידע נוסף על סחיטה מינית ברשת בעמוד הבא: https://www.dok.co.il/%D7%94%D7%AA%D7%9E%D7%97%D7%95%D7%AA/%D7%A1%D7%97%D7%99%D7%98%D7%94-%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%AA-%D7%91%D7%A8%D7%A9%D7%AA

בברכה,
עו"ד אסף דוק
052-6885006

סחיטה מינית באתר Xhamster.com

הודעה על ידי חגי » 16:13 22/03/2019

שלום רב, התכתבתי עם בחורה בפייסבוק ופתחתי מצלמה. לאחר מספר דקות של שיחה אינטימית היא שלחה לי קישור לסרטון עירום שלי באתר xhamster.com. כרגע היא מאיימת עלי שאם לא אעביר לה 10,000 $ היא תעביר את הסרטון לכל החברים שלי. מה עלי לעשות? מבקש תשובה בהקדם. תודה

חזור למעלה

cron