פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

עבודות שירת

פרסם תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: עבודות שירת

עבודות שירת

הודעה על ידי עו''ד תומר מזרחי » 19:33 23/07/2019

שלום,
על פי החוק קיימת אפשרות לבית המשפט להמיר עונש מאסר לתקופה שאינה עולה על שישה חודשים בעבודות שירות.
עבודות השרות ינתנו רק לאחר קבלת הסכמתו של הנאשם לרצות את עונשו בעבודות שירות ובאישור הממונה להתאמתו.
במקרה דנן, עצם שליחתו של הנאשם לבחינה בפני הממונה על עבודות שירות, מראה כי בעיני השופט האפשרות סבירה ועומדת על הפרק ככל ויימצא מתאים.

עבודות שירת

הודעה על ידי עבודות שירות » 17:17 19/07/2019

שלום, במהלך דיון במשפט פלילי בשלב הטיעונים לעונש, כאשר לא הייתה הסכמה בעניין העונש בין התביעה להגנה , ההגנה דורשת עבודות שירות והתביעה דורשת מאסר בפועל, השופט דחה את הדיון כדי שהצדדים יגיעו להסכמה לגבי העונש ובמקביל דרש לפנות לממונה על עבודות שירות לצורך בדיקת התאמה לנאשם.
אציין שהאישומים הם שלושה סעיפים ,ניסיון אינוס קטינה מתחת לגיל 14, ניסיון מעשה מגונה בפומבי, ניסיון הטרדה מינית, עבירות שבוצעו דרך האינטרנט מול סוכנת משטרה.
תסקיר המבחן והערכת המסוכנות המינית של הנאשם חיוביים ונמצאים ברמות נמוכות, כמו כן הנאשם כבר החל בהליך טיפולי מה חודש וחצי.
השאלה היא האם עצם זה שהשופט ביקש לפנות לממונה על עבודות שירות זה יכול להביע שהעונש יהיה עבודות שירות?
תודה.

חזור למעלה