פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

הבת שלי הרביצה לחבר שלה

פרסם תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: הבת שלי הרביצה לחבר שלה

תקיפה הגורמת חבלה של ממש

הודעה על ידי עו''ד אסף דוק » 23:34 05/01/2014

מזל שלום,

משאלתך עולה כי המדובר בעבירת תקיפה הגורמת חבלה של ממש או בעבירת פציעה, שהעונש בצידן הוא עד 3 שנות מאסר. על אף עובדה זו, ייתכן וניתן יהיה לשלול את פליליותו של המעשה שנעשה על ידי בתך באמצעות העלאת טענת הגנה מן הצדק.

מכיוון שאיני מעורה בפרטי המקרה ואף לא מונח לפני חומר החקירה לא יהיה זה אחראי מצידי להעריך בפניך מעל במה זו את חומרת העבירה והשלכותיה. משכך, את מוזמנת ליצור עימי קשר טלפוני ואשמח להעניק לך ייעוץ אישי ומקצועי.

בכבוד רב,
עו"ד אסף דוק
052-6885006

הבת שלי הרביצה לחבר שלה

הודעה על ידי מזל מזרחי » 20:13 05/01/2014

הבת שלי טוענת שהחבר שלה ניסה לנשק אותה בכוח כשהיה שיכור והיא התנגדה לו ובעטה לו באשכים ושרטה אותו בפנים, מה שכנראה היה חמור או כי הוא ניפח בשביל נקמה ופנה לבית חולים שראו את סימני החבלה וטען כי הוכה ושהיא מכה אותו באופן קבוע. עצרו אותה ופתחו לה תיק וכשהיא סיפרה שהוא ניסה לנשק אותה לא האמינו לה, במיוחד אחרי שבית החולים לא מצא שרידים של אלכוהול בדם שלו . אני מכירה את הסיפור רק ממנה. רציתי לדעת אם זה חמור ואם היא תקבל מאסר. היא ילדה טובה וממושמעת ואין איתה בעיות.

חזור למעלה